STS
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Version1 znalazło tymczasowego zastępcę Zellsisa

Na niespełna tydzień przed startem eliminacji do trzeciego etapu VALORANT Champions Tour 2021 skład Version1 znalazł zawodnika, który wesprze go tymczasowo. A owe poszukiwania były konieczne z uwagi na absencję jednego z graczy.

Zmiennik potrzebny od zaraz

Owym graczem jest Jordan „Zellsis” Monemurro, który w połowie czerwca został zawieszony przez Riot Games. Było to następstwem zachowania 23-latka, który podczas finałów VALORANT Masters na Islandii miał w niewybrednych słowach odnieść się do jednego z przedstawicieli organizatora turnieju. Dla Amerykanina nie było więc litości – otrzymał on karę, która obowiązywać będzie podczas całego etapu trzeciego. To wymogło na organizacji rozpoczęcie poszukiwań zmiennika, który mógłby pomóc jej w kluczowym okresie sezonu, gdy ważyć się będą losy awansu na światowe finały VCT.

Dziś wiemy już, że zmiennikiem tym będzie Brady „thief” Dever. Zawodnik ten od sierpnia ubiegłego roku związany jest z Luminosity Gaming, aczkolwiek ostatni miesiąc spędził na ławce rezerwowych. Wcześniej wraz ze swoimi kolegami sięgnął jednak po triumf w Nerd Street Gamers Winter Championship. Teraz zaś spróbuje on poprowadzić Version1 do upragnionego awansu na finały VALORANT Masters w Berlinie, aczkolwiek do tego długa droga. Najpierw ekipa przystąpi do pierwszych otwartych eliminacji Challengers, które rozpoczną się 1 lipca, a podczas których będzie można wywalczyć cztery przepustki do etapu zamkniętego.

W tej sytuacji skład Version1 prezentuje się następująco:

  • Anthony „vanity” Malaspina
  • Erik „penny” Penny
  • Loic „effys” Sauvageau
  • Maxim „wippie” Shepelev
  • Brady „thief” Dever – zmiennik
  • Ian „Immi” Harding – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mamy nowego lidera Polish Masters w Rainbow Six: Siege!

Po sześciu kolejkach doszło w końcu do zmiany na fotelu lidera Polish Masters 2021 w Rainbow Six: Siege. Po drugiej porażce z rzędu pierwszego miejsca...