STS
fot. Anonymo Esports

Już w ten weekend lanowe finały VALORANT BeOne CUP, w puli 17,5 tysiąca złotych

Do fazy grupowej VALORANT BeOne CUP, organizowanego przez Anonymo Esports turnieju streamerów i influencerów, przystępowało w sumie dziesięć ekip, ale tylko cztery z nich mogły zapewnić sobie udział w play-offach. Play-offach, które rozegrane zostaną już w ten weekend i to na lanie!

Streamerzy stają do walki

O końcowy triumf oraz główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych powalczą m.in. drużyny Macieja „Kezmana” Gramackiego oraz Adriana „Slayproxxa” Bieranowskiego, które przeszły przez grupowe zmagania niepokonane. Aczkolwiek nie oznacza to, że muszą one przedłużyć swoje zwycięskie serie, bo przecież na ich drodze staną zespoły dowodzone przez Dominikę „Tyris” Nycz oraz dobrze znanego fanom League of Legends Remigiusza „Overpowa” Puscha. Składy wspomnianej dwójki w poprzedniej fazie poniosły po jednej porażce, przez co w swoich zbiorach zajęły drugie miejsca, ale nie przekreśla to ich szans na końcowe zwycięstwo.

Finały VALORANT BeOne CUP, których łączna pula wyniesie 17,5 tysiąca złotych, odbędą się 3 i 4 lipca w warszawskim Esports Performance Center i oglądać je będzie można pod tym adresem. Za komentarz odpowiedzialni będą Krystian „terp” Terpiński oraz związany w przeszłości z Ballistą Esports i Teamem Finest Kamil „baddyG” Graniczka.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO odpada w półfinale Spring Sweet Spring 3

x-kom AGO kończy swoje zmagania w Spring Sweet Spring 3 na półfinale. Tym samym polski skład nie powalczy w tej odsłonie rozgrywek o miejsce na lanowy...