STS
Chres, AGO ROGUE
fot. AGO ROGUE

AGO ROGUE melduje się w EU Masters. Łatwe zwycięstwo z Dżentelmenami w Ultralidze

W meczu pomiędzy Gentlemen’s Gaming oraz AGO ROGUE mogliśmy zobaczyć prawdziwą dominację ze strony mistrzów Ultraligi. To zwycięstwo było niezwykle ważne, ponieważ zapewniło im miejsce w kolejnej edycji European Masters. Z drugiej strony Dżentelmeni razem z tą porażką pożegnali się z marzeniami o play-offach szóstego sezonu mistrzostw Polski. AGO ROGUE 1:0 Gentlemen’s Gaming Sinmivak Gnar […]

W meczu pomiędzy Gentlemen’s Gaming oraz AGO ROGUE mogliśmy zobaczyć prawdziwą dominację ze strony mistrzów Ultraligi. To zwycięstwo było niezwykle ważne, ponieważ zapewniło im miejsce w kolejnej edycji European Masters. Z drugiej strony Dżentelmeni razem z tą porażką pożegnali się z marzeniami o play-offach szóstego sezonu mistrzostw Polski.

AGO ROGUE 1:0 Gentlemen’s Gaming
Sinmivak
Gnar
Szafa
Cho’Gath
Lurox
Diana
Diana Ben3k
Lee Sin
Chres
Lucian
bucu
Cassiopeia
Lucker
Ashe
Yashiro
Aphelios
Pyrka
Braum
Crow
Thresh

Niefortunnie Petr „Bobista” Fojtík nie był w stanie zagrać. Zamiast niego na górnej alei mogliśmy zobaczyć Jakuba „Szafę” Szafarczyka. Luca „Crow” Nucci padł już w trzeciej minucie, a po chwili oddał też drugą krew Damianowi „Luckerowi” Konefałowi. Szybki początek meczu pomógł rozpędzić się mistrzom Ultraligi i przejąć pierwszego smoka. Dżentelmeni próbowali stawiać opór poprzez walki w rzece i przejmowanie potworów, ale wszystko wskazywało na to, że RGO nie da im szans.

Jeszcze przed piętnastą minutą ekipa Chresa „Chresa” Laursena wypracowała aż dziewięć tysięcy sztuk złota przewagi! Biorąc to pod uwagę, przyszłość tej rozgrywki wydawała się przesądzona już w początkowej jej fazie. Każda próba walki ze strony ekipy Marcina „bucu” Świecha kończyła się fiaskiem. Mistrzowie Ultraligi przejmowali kolejne potwory i obiekty, nie dając szans przeciwnikom.

W dziewiętnastej minucie AGO ROGUE wypuściło Herolda na dolnej alei i razem z nim przypuściło szturm na Nexus rywali. Ten eksplodował, kiedy zegar pokazywał 19:05. To kolejna gra, którą ekipa Luckera skończyła jeszcze przed 20 minutą. W tak dominujący sposób RGO zameldowało się w EU Masters.

Już za chwilę devils.one podejmie Komil & Friends. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

IHG zemściło się na K1CK. ZAMULEK i spółka utrzymują trzecie miejsce w Ultralidze

W drugim środowym spotkaniu K1CK walczyło z Illuminar Gaming o trzecią lokatę w tabeli Ultraligi. Kiedy obie ekipy spotkały się poprzednim razem, K1CK...