STS
fot. Riot Games

Riot odświeży ekrany w LoL-u. Dostaniemy tytuły, kryształy i akcenty banerów

Riot Games szykuje się do przeprowadzenia paru poważnych zmian w jednym z ważniejszych aspektów w League of Legends. Klient, nad którym gracze lamentują od dłuższego czasu, już wkrótce przejdzie poważne modyfikacje. Będą one na razie nastawione na poprawę personalizacji postępów. Deweloperzy chcą zapewnić nam więcej narzędzi i przy okazji odświeżą też parę starych opcji. Co […]

Riot Games szykuje się do przeprowadzenia paru poważnych zmian w jednym z ważniejszych aspektów w League of Legends. Klient, nad którym gracze lamentują od dłuższego czasu, już wkrótce przejdzie poważne modyfikacje. Będą one na razie nastawione na poprawę personalizacji postępów. Deweloperzy chcą zapewnić nam więcej narzędzi i przy okazji odświeżą też parę starych opcji. Co zatem się zmieni?

Personalizacja tożsamości oraz aktualizacje UI

W artykule opublikowanym przez Riot Games możemy przeczytać, że jedną z większych aktualizacji będzie więcej opcji wyboru ramek. Dostaniemy więcej możliwości wraz z nowymi opcjami personalizacji. Możemy się też spodziewać drobnego odświeżenia regaliów rankingowych w lobby. Ich metaliczna stylistyka ma wpłynąć na wygląd reszty naszych komponentów. Sporą aktualizację przejdą ekrany poczekalni, wczytywania oraz kończenia gry. To ma pozwolić zaktualizować starzejące się grafiki do standardów 2021 roku. Stworzy to też miejsce na zupełnie nowe dodatki.

CZYTAJ TEŻ:
Akshan to tylko część problemu. Co to power creep i jak wpływa na LoL-a?

Riot chwali się też swoimi postępami na opublikowanych grafikach. Na razie jest to faza eksperymentalna i nie wszystko, co widzicie na screenach znajdzie się w grze. Trzeba przyznać, że liczba nowych ikon i opcji personalizacji wygląda imponująco. Deweloperzy podkreślają jednak, że chcą w pierwszej kolejności skupić się na przejrzystości.

fot. Riot Games

Zmianę przejdą też ramki poziomu Prestiżu. Twórcy przyznają, że nie wykorzystali możliwości podkreślenia tego aspektu gry w kliencie. Dostaniemy więc opcję wyświetlenia naszego poziomu w lobby. W ten sposób w końcu aktywnie będzie to wpływać na wygląd naszego konta i znacznie poprawi postęp w osiąganiu Prestiżu.

Riot zdradza też nowe opcje

Co zatem zostanie dodane? Pierwszą nowością będą Tytuły. Jeśli graliście kiedyś w VALORANTA, to zapewne wiecie, dokąd Riot Games z tym pomysłem zmierza. Będzie to faktyczna reprezentacja stylu gry, jaki preferujemy. Deweloperzy mają nadzieję, że wzmocni to poczucie zagłębienia się w świecie LoL-a. Nowy dodatek ma też odzwierciedlać nasze umiejętności, przy jednoczesnym pokazaniu fabuły i motywów.

fot. Riot Games

Kolejnym dodatkiem będą też Kryształy identyfikacyjne. Będą one podsumowaniem ogólnego śladu, jaki gracz pozostawia po sobie w League of Legends. Kolekcjonowane kamienie mają też rosnąć w moc, co pokaże naszym towarzyszom rozwój, jaki niedawno przeszliśmy. Dodatkowo dodane zostaną też akcenty banerów. Nieużywane banery na ekranach wczytywania i poczekalni zostaną zmienione tak, by gracze mogli prezentować elementy swojej tożsamości także poza grą.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

phr i morelz w barwach międzynarodowego składu, PACT i MAD Lions po finał Domination League

Wczoraj Izako Boars oraz Wisła All iN! Games Kraków pożegnały się już z Domination League Season 2. Niemniej to jeszcze nie koniec polskich akcentów,...