STS
fot. PGL

Scena VALORANTA powiększa się. NAVI zaprezentowało skład

Natus Vincere już kilka tygodni temu zapowiedziało plany dotyczące stworzenia dywizji VALORANTA. Niemniej dopiero dziś ukraińska organizacja zaprezentowała wszystkich reprezentantów. Spadochroniarze z różnych gier I tak pod skrzydła NAVI trafił kwartet, który dotychczas występował pod banderą Worst Players. W zespole znajdziemy więc m.in. Vladyslava „archa” Svistova, którzy przez lata związany był z Counter-Strikiem, gdzie występował […]

Natus Vincere już kilka tygodni temu zapowiedziało plany dotyczące stworzenia dywizji VALORANTA. Niemniej dopiero dziś ukraińska organizacja zaprezentowała wszystkich reprezentantów.

Spadochroniarze z różnych gier

I tak pod skrzydła NAVI trafił kwartet, który dotychczas występował pod banderą Worst Players. W zespole znajdziemy więc m.in. Vladyslava „archa” Svistova, którzy przez lata związany był z Counter-Strikiem, gdzie występował w barwach Teamu Spirit. Ukrainiec ma na swoim koncie również „polski” epizod, bo przez kilka miesięcy 2020 roku grał z Sebastianem „NEEXEM” Trelą, Michałem „MOLSIM” Łąckim i Patrykiem „starxo” Kopczyńskim w Entropiq. Poza nim drużynę Natus Vincere współtworzyć będą również były reprezentant Virtus.pro w Fortnicie, Artur „7ssk7” Kiurshyn, rywalizujący w przeszłości w Warface Mikhail „Duno” Fokin, a także Denis „dinkzj” Tkachev. Ten ostatni jako pierwszy na świecie uczestnik bety VALORANTA osiągnął najwyższą możliwą rangę.

Ostatni fotel zgarnie natomiast Kirill „Cloud” Nekhozhin, aczkolwiek o tym wiadomo już od połowy czerwca. Za wyniki tak zbudowanego składu odpowiedzialny będzie Dmitry „SmartSeven” Smartselau, który jeszcze w ubiegłym roku sam pojawiał się na serwerze jako zawodnik forZe, teraz jednak postanowił skupić się na karierze szkoleniowej. Białorusin w swoich staraniach będzie mógł liczyć na wsparcie Nicka „Dracona” Andreeva – 21-letni Niemiec do niedawna pełnił rolę komentatora oraz hosta podczas rosyjskich i angielskich transmisji z VALORANT Champions Tour 2021. Niemniej porzucił tę ścieżkę, by móc objąć w NAVI funkcję analityka.

Skład Natus Vincere prezentuje się następująco:

  • Kirill „Cloud” Nekhozhin
  • Vladyslav „arch” Svistov
  • Denis „dinkzj” Tkachev
  • Artur „7ssk7” Kiurshyn
  • Mikhail „Duno” Fokin
  • Dmitry „SmartSeven” Smartselau – trener
  • Nick „Dracon” Andreev – analityk

Cenny awans nowego składu

Co ciekawe, nowi reprezentanci Natus Vincere wzięli wspólnie udział w niedawnym trzecim etapie VCT Challengers 1 w Europie Wschodniej. Na linii startu pojawili się jednak jako No Pressure i pod tym tagiem udało im się zająć drugie miejsce, gdyż przeszkodą nie do przejścia okazało się dla nich jedynie Gambit Esports. Dzięki temu 12-22 sierpnia wezmą oni udział w finałowym turnieju Challengers dla regionu EMEA, podczas którego będzie można wywalczyć cztery przepustki na VCT Masters w Berlinie.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hobbit Gambit Esports CS:GO

"Chcemy powtórzyć nasze sukcesy z internetu". Gambit przed play-offami IEM Cologne

Gambit Esports staje dziś przed trudnym wyzwaniem, być może nawet najtrudniejszym w historii zespołu. Skład CS:GO, który w erze koronawirusa szturmem...