Już dziś rusza kolejna odsłona CoD: Warzone Showdown w ramach cyklu Twitch Rivals. Na linii startu zameldują się zawodnicy z Europy oraz Ameryki Północnej, którzy w swoich regionach walczyć będą o łączne pule nagród w wysokości 75 tysięcy dolarów.

Polskie trio w Warzone Showdown

Co ważne, w starokontynentalnej odsłonie imprezy nie zabraknie polskich akcentów. Za te odpowiedzialni będą Piotr "izak" Skowyrski, Piotr "Miniuwa" Bronszkiewicz oraz Jerzy Janowicz, dla których nie będzie to bynajmniej pierwszy kontakt ze zmaganiami w Call of Duty: Warzone. Obu Polaków mogliśmy oglądać m.in. podczas marcowego turnieju Showdown, podczas którego Bronszkiewicz i Janowicz grali już razem, zaś Skowyrskiego wspomagał Marcin „Rocket” Stasiak. Wówczas ostatecznie nie udało im się osiągnąć żadnego znaczącego sukcesu, ale być może tym razem będzie inaczej? O tym przekonamy się już dziś.

Liczą się miejsca, liczą się fragi

Całe lipcowe CoD: Warzone Showdown rozegrane zostanie bowiem właśnie 20 lipca – start przewidziano na godzinę 16:00 polskiego czasu. Od tego momentu wszystkie trzyosobowe składy rywalizować będą w obrębie prywatnego lobby. Liczyć się będą nie tylko zajęte ostatecznie miejsce, ale również zdobyte po drodze fragi. To właśnie te czynniki przełożą się następnie na punkty, które będą mieć kluczowe znacznie podczas wyłaniania zwycięzcy.

Rywalizację z perspektywy naszych rodaków śledzić będzie można na kanałach izaka, Miniuwy oraz Janowicza, z kolei oficjalna transmisja z zawodów prowadzona będzie pod tym adresem.