STS
fot. Blizzard

Overwatch ponownie świętuje z okazji Letnich Igrzysk

W prawdziwym świecie Letnie Igrzyska odbywają się co cztery lata. Overwatch jednak nie jest ograniczony takim upływem czasu – tutaj ducha sportowej rywalizacji celebruje się każdego roku. I właśnie nadszedł moment na tegoroczną odsłonę dedykowanego wydarzenia.

Futbol w rytmie Lúcio

Overwatch Summer Games 2021 oficjalnie ruszyło i, co raczej nie jest zaskoczeniem dla osób zaznajomionych z marką, przyprowadziło ze sobą specjalny tryb o nazwie Futbolúcio. Tym razem jednak Blizzard postanowił nieco urozmaicić klasyczną rozgrywkę i poza klasycznym jej wariantem wprowadził również pewną wariację – Remix Futbolúcio. Zasady podobne są do tych zwykłych, czyli wygrywa ten skład Lúciów, który więcej razy umieści piłkę w bramce przeciwnika. Problem w tym, że na boisku będzie nie jedna, a aż dwie futbolówki. A wraz z upływem czasu pojawiać się będą kolejne, które warte będą dodatkowe punkty.

Nowa zawartość w lootboksach

Nie zabraknie też oczywiście cotygodniowych wyzwań, wymagających od nas zwycięstwa w określonej liczbie spotkań. Nagrody są jednak tego warte, bo najwytrwalsi otrzymają wyjątkowe skórki do Winstona, Fary oraz Hanzo. Ich zdobycie nie będzie możliwe w inny sposób, bo nie znajdziemy ich w skrzyniach z zawartością. A właśnie, jeżeli chodzi o skrzynie. W Overwatchu na czas wydarzenia pojawią się specjalne lootboksy i możemy mieć pewność, że z każdego z nich wypadnie nam co najmniej jeden nowy przedmiot. A tych jest cała masa, bo poza nowymi skinami, emotkami czy też prezentacjami zagrań możliwe do wydropienia są również elementy znane już z ubiegłych lat.

Letnie Igrzyska Overwatch 2021 potrwają do 10 sierpnia. Po tym terminie eventowe skrzynki nie będą już możliwe do zdobycia, ale nie martwcie się – jeżeli zdobędziecie jakieś wcześniej, to ich otwarcie będzie możliwe w każdej chwili. Nawet wtedy, gdy wydarzenie dobiegnie już końca.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polski Corki lepszy od duńskiej Irelii. K1CK wygrywa z AGO ROGUE w Ultralidze

W drugim wtorkowym meczu Ultraligi AGO ROGUE zmierzyło się z K1CK. To już szlagierowe starcie, które zawsze ogląda się z ciekawością. Nie przeszkadza...