Przed nami ostatni dzień rozgrywek w sezonie zasadniczym szóstej edycji Ultraligi. Znamy już dwie najwyższe lokaty w tabeli, które zajmuje AGO ROGUE oraz Team ESCA Gaming. W play-offach zameldowały się także Illuminar Gaming, PDW oraz K1CK. Wciąż niejasna jest kwestia miejsc w środku stawki, dlatego warto obserwować dzisiejsze rozgrywki. Sprawdźmy zatem, co jest w menu.


Wszystko o Ultralidze:


PDW wciąż walczy, co pokaże ESCA?

W pierwszym pojedynku Komil&Friends podejmą PDW. Dla KNF nie ma to już większego znaczenia, jako że organizacja Komila "Komila" Khamidova znalazła się poza strefą gwarantującą awans do play-offów. PDW natomiast wciąż może wskoczyć na wyższe miejsca. Ostatnio kiedy te dwa zespoły się ze sobą mierzyły, Łukasz "Wojux" Reszka i spółka zdołali zaskoczyć rywali. Tamta porażka z pewnością utknęła w pamięci zawodników najmłodszej formacji w Ultralidze i będą chcieli się zemścić.

Następnie Gentlemen’s Gaming zagra z Teamem ESCA Gaming. Losy obu drużyn są już mniej lub bardziej przesądzone. Kameleony zapewniły sobie wczoraj miejsce wicelidera, podczas gdy Dżentelmeni mogą w najlepszym przypadku zająć szóstą lokatę. Z tego względu ekipy mogą poeksperymentować i pokazać jakieś nowe strategie. TEG możliwie czymś zaskoczy i miejmy nadzieję, że mecz nie zamieni się w ARAM-a.

Zażarta walka o trzecią lokatę w Ultralidze

Chwilę później devils.one powalczą z K1CK. Dla Diabłów także jest już po zawodach. Przez wczorajszą porażkę nie będą w stanie zajść ani kroku dalej i dlatego też zostaną na ostatnim miejscu w tabeli. Dla K1CK będzie to jednak mecz o trzecie miejsce. W wyścigu o tę lokatę pozostaje jeszcze Illuminar Gaming oraz PDW. Reprezentanci portugalskiej organizacji po prostu nie mogą sobie pozwolić na słabsze spotkanie.

Na samym końcu Illuminar Gaming podejmować będzie AGO ROGUE. Przed podopiecznymi Bartłomieja "VoVa" Ryla bardzo trudne zadanie. W walce o trzecie miejsce będą musieli zmierzyć się z najgroźniejszym rywalem w Ultralidze. Z drugiej strony akademia Łotrzyków może pozwolić sobie tutaj na wiele. Wczoraj widzieliśmy Irelię na midzie, która dołączyła do wielkiego oceanu postaci Chresa "Chresa" Laursena. Czym obrońcy tytułu zaskoczą nas tym razem? Dowiemy się już o godzinie 20:30.

Harmonogram dzisiejszych meczów Ultraligi:

Środa, 21 lipca
17:30 Komil & Friends vs PDW BO1
18:30 Gentlemen’s Gaming vs Team ESCA Gaming BO1
19:30 devils.one vs K1CK BO1
20:30 AGO ROGUE vs Illuminar Gaming BO1

Start dzisiejszych rozgrywek już o 17:30. Transmisja rozpocznie się pół godziny wcześniej i będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących szóstego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej: