STS
fot. PUBG Corp.

Heung-min Son i PUBG. Piłkarz Tottenhamu bohaterem nowego wydarzenia

Wiedzieliście, że Heung-min Son jest fanem Playerunknown’s Battlegrounds? My też nie, ale za sprawą nowego obecnego w grze wydarzenia już wiemy. No więc jak – mamy tutaj kibiców Tottenhamu Hotspur?

Zdobądź wyjątkowy hełm. W grze i w prawdziwym świecie

Koreański skrzydłowy na co dzień występuje właśnie w londyńskim klubie, ale poza treningami i meczami znajduje również czas na rozgrywkę w PUBG-a. A teraz nawiązał współpracę z twórcami gry, w wyniku której powstało „Wspólne wydarzenie z Sonny!”. Założenia są proste – każdego dnia otrzymujemy cztery zadania, które musimy wykonać. Odhaczenie każdego z nich da nam pewną pulę punktów, za które zdobywać możemy nagrody. Za 200 punktów możemy nabyć jeden z trzech pakietów dziesięciu kuponów na kontrabandę, ale to nie one są daniem głównym. Tym jest wyjątkowa skórka do hełmu poziomu trzeciego, na której znajduje się autograf bohatera eventu, czyli Sona. Niemniej skin ten wyceniono aż na 700 punktów, na których zdobycie mamy czas do 3 sierpnia, bo właśnie wtedy wydarzenie dobiega końca.

Na tym jednak nie koniec. Spośród osób, którym uda się zdobyć sygnowaną skórkę, twórcy wylosują pięciu szczęśliwców – czterech z komputerów osobistych i konsol oraz jednego z platformy Kakao. To właśnie ta piątka otrzyma prawdziwy hełm własnoręcznie podpisany przez piłkarza Tottenhamu! Szczęśliwców poznamy 11 sierpnia.

Bądź jak Son. Dosłownie

Fani Sona mogą również nabyć inne elementy graficzne odnoszące się do reprezentanta Korei Południowej. W PUBG-u znalazł się bowiem zestaw strojów 29-latka, w ramach którego otrzymamy zarówno ubiór piłkarski, jak i cywilny, a ponadto dostaniemy także dwie wyjątkowe emotki oraz twarz zawodnika londyńskich Spurs. Kosztować nas to będzie jednak 2530 G-Coinów. Za mniejszą cenę możemy jednak zakupić wybrane przez nas przedmioty osobno, zwłaszcza że częścią wspomnianego zestawu nie są skiny do M416 oraz Mini14, które również powiązane są z kopaczem z dalekiej Azji. Niemniej także i w tym wypadku nie ma możliwości zapłaty battle pointsami – wszystkie dodatki wycenione zostały w walucie premium.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PES znika, zostaje eFootball. Gra w modelu free to play

W 2019 roku Konami nieco zmodyfikowało swoją markę gier piłkarskich, w efekcie czego Pro Evolution Soccer stało się eFootball PES-em. To był jednak do...