STS
fot. ESL/Stephanie Lieske

Przed Avkiem ostatni mecz w fazie zasadniczej Quake Pro League Stage 3

Już dziś odbędzie się przedostatnia kolejka trzeciego etapu Quake Pro League Season 2. Niemniej dla Macieja „Avka” Krzykowskiego, który ma za sobą już osiem spotkań, będzie to ostatnia okazja, by jeszcze poprawić swój dotychczasowy bilans. Ostatnia szansa Avka na punkty Okazja, którą z pewnością warto będzie wykorzystać i to m.in. dlatego, że na drodze Polaka […]

Już dziś odbędzie się przedostatnia kolejka trzeciego etapu Quake Pro League Season 2. Niemniej dla Macieja „Avka” Krzykowskiego, który ma za sobą już osiem spotkań, będzie to ostatnia okazja, by jeszcze poprawić swój dotychczasowy bilans.

Ostatnia szansa Avka na punkty

Okazja, którą z pewnością warto będzie wykorzystać i to m.in. dlatego, że na drodze Polaka stanie Alexei „cYpheR” Yanushevsky. Białorusin podczas Stage 3 pauzował zaskakująco długo, ale gdy już wszedł do gry, to odpalił po całości. Obecnie reprezentant Natus Vincere może pochwalić się aż sześcioma triumfami. Tyle samo ma na swoim koncie Av3k, aczkolwiek on zdążył już ponieść jedną porażkę więcej. Jeżeli więc 30-latek chce mieć pewność, że mimo wszystko uda mu się zachować miejsce w czołowej czwórce, a może nawet pozostać na szczycie, to w niedzielę po prostu musi wygrać. I to najlepiej wynikiem 3:0, aczkolwiek to nie będzie łatwe, bo cYpheR zawsze był dla Krzykowskiego niewygodnym rywalem.

vengeurR vs RAISY hitem kolejki

Omawiane powyżej spotkanie będzie istotne także z innych powodów. Otóż bezpośredni pojedynek stoczą dwaj reprezentanci Myztro Gaming, czyli Marco „vengeurR” Ragusa i Adrián „RAISY” Birgány. Włoch i Węgier to bez wątpienia kandydaci do czołowych lokat, jednak dziś któryś z nich będzie musiał przełknąć gorzką pigułkę porażki. To raczej nie powinno grozić natomiast Marcelowi „k1llsenowi” Paulowi, który podejmie niewalczącego już o nic Kirilla „cnz-a” Golubjova. I będzie absolutnym faworytem tego meczu, który może pozwolić mu przegonić Avka w tabeli. Rozpaczliwy bój o bezpośrednie utrzymanie toczy natomiast Anton „Cooller” Singov, problem w tym, że uniknąć baraży chce również jego najbliższy oponent, Sebastian „Spart1e” Siira.

Harmonogram dwunastej kolejki prezentuje się następująco:

25 lipca
16:00 Spart1e vs Cooller BO3
17:00 k1llsen vs cnz BO3
18:00 dramiS vs maxter BO3
19:00 rapha vs Effortless BO3
20:00 nosfa vs DaHanG BO3
21:00 RAISY vs vengeurR BO3
22:00 cYpheR vs Av3k BO3

Wszystkie mecze Quake Pro League Season 2 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale Quake’a na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SZPERO, KEi i hades w jednym zespole. Miks Dolej Miodu po zwycięstwo w ESEA Cash Cup

Dziś wyjątkowo będziemy śledzić wydarzenia nie tylko w WePlay Academy League, ale również i w ESEA Cash Cup. Istnieje bowiem możliwość, że te drugie r...