STS
Selfmade, Team Vitality, LEC
fot. Riot Games/Michał Konkol

Polacy na piątkę z plusem! Drabinka i harmonogram play-offów LEC

Pięciu polskich graczy przystąpiło do rywalizacji w letnim splicie League of Legends European Championship 2021 i pięciu zagra w play-offach. Nicki nadwiślańskich zawodników wszyscy bezbłędnie podamy nawet w środku nocy, więc dziś warto jeszcze szczególnie wyróżnić rodaków, którzy na sukces zapracowali w sztabach szkoleniowych – mowa tu oczywiście o Adrianie „Hatchým” Widerze z Misfits Gaming […]

Pięciu polskich graczy przystąpiło do rywalizacji w letnim splicie League of Legends European Championship 2021 i pięciu zagra w play-offach. Nicki nadwiślańskich zawodników wszyscy bezbłędnie podamy nawet w środku nocy, więc dziś warto jeszcze szczególnie wyróżnić rodaków, którzy na sukces zapracowali w sztabach szkoleniowych – mowa tu oczywiście o Adrianie „Hatchým” Widerze z Misfits Gaming i Mateuszu „Taszu” Borkowskim z Teamu Vitality.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cybersport.pl (@cybersportpl)

To właśnie Pszczółki jako ostatnie zameldowały się w fazie pucharowej, notując wynik 3-0 w tygodniu wieńczącym etap ligowy. Oskar „Selfmade” Boderek i jego kumple o awans musieli drżeć jednak do dosłownie ostatniej chwili, bo ich przyszłość leżała w rękach G2 Esports oraz EXCEL ESPORTS. Skład Marcina „Jankosa” Jankowskiego zagrał nie tylko dla siebie, ale i dla Vitality, pokonując brytyjskiego rywala i wprowadzając tym samym francuską organizację do play-offów.

CZYTAJ TEŻ:
Jankos wygrał dla Selfmade’a. EXCEL trzeci rok z rzędu bez play-offów LEC

W nich kompania Selfmade’a i Tasza będzie musiała przedzierać się przez dolną drabinkę (przypomnijmy, że o rozstawieniu decydowały rezultaty zarówno z wiosny, jak i z lata). Na pierwszy ogień mecz szczególnie ważny dla Boderka – polski leśnik stanie wszakże naprzeciw Fnatic. Czy zdoła odrzeć byłych klubowych kolegów z marzeń o wyjeździe na Worlds? Tylko jedno wygrane BO5 od mistrzostw świata dzieli pozostałych biało-czerwonych. W górnej części bracketu Rogue Kacpra „Inspireda” Słomy oraz Adriana „Trymbiego” Trybusa podejmie Misfits Oskara „Vandera” Bogdana, a G2 rzuci wyzwanie obrońcom tytułu z MAD Lions. Stary Kontynent jesienią do Chin wyśle trzy najlepsze drużyny.

Drabinka fazy pucharowej LEC

Półfinał UB Finał UB Finał
RGE 0
MSF 0
TBD 0
TBD 0
G2 0
MAD 0 TBD 0
TBD 0
1. runda LB 2. runda LB 3. runda LB Finał LB
TBD 0
TBD 0 TBD 0
TBD 0 TBD 0
FNC 0 TBD 0
VIT 0

Harmonogram play-offów LEC

13 sierpnia

Półfinał drabinki wygranych

18:00 Rogue vs Misfits Gaming BO5
14 sierpnia

Półfinał drabinki wygranych

17:00 G2 Esports vs MAD Lions BO5
15 sierpnia

1. runda drabinki przegranych

17:00 Fnatic vs Team Vitality BO5
20 sierpnia

2. runda drabinki przegranych

18:00 TBD vs TBD BO5
21 sierpnia

Finał drabinki wygranych

17:00 TBD vs TBD BO5
22 sierpnia

3. runda drabinki przegranych

17:00 TBD vs TBD BO5
28 sierpnia

Finał drabinki przegranych

17:00 TBD vs TBD BO5
29 sierpnia

Finał

17:00 TBD vs TBD BO5

Wszystkie aktualne informacje na temat LEC 2021 Summer Split znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jankos wygrał dla Selfmade'a. EXCEL trzeci rok z rzędu bez play-offów LEC

Klątwa EXCEL Esports trwa. W ostatnim meczu fazy zasadniczej League of Legends European Championship Summer Split 2021 brytyjska formacja przegrała z...