Jak się okazuje, dzisiejszy transfer Pawła "reatza" Jańczaka był dopiero początkiem zaplanowanych na poniedziałek kadrowych przetasowań w szeregach MAD DOG'S PACT. Fanów formacji CS:GO powinien jednak ucieszyć niespodziewany powrót.

Przerwa krótsza niż oczekiwano

Po dwóch miesiącach przerwy do składu powraca bowiem Kamil "Sobol" Sobolewski. – Potrzebny mi jest odpoczynek od gry drużynowej, póki co na czas nieokreślony, gdyż nie wiem, ile czasu zajmie mi regeneracja i powrót do formy – pisał 23-latek jeszcze w czerwcu. Ten ruch był sporym zaskoczeniem, bo przecież Sobol od dawna stanowił główny motor napędowy PACTU i trudno było przewidzieć, jak zespół radzić sobie będzie bez jego wsparcia. Ostatecznie jednak przerwa utalentowanego gracza trwała krócej niż można by się tego spodziewać. Niemniej w związku z tym oraz przyjściem reatza oznaczało to, że w ekipie potrzebne były aż dwa wolne miejsca.

Koniec pewnego etapu

Ostatecznie jedno z nich zwolnił Maciej „Bielany” Biliński, który ledwie miesiąc temu został ściągnięty do drużyny właśnie jako następca Sobolewskiego. Wraz z ekipą Vincenta "VinSa" Jozefiaka pojawił się on nawet w Gdańsku przy okazji Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej, ale teraz podziękowano mu za współpracę. Poza składem znalazł się też Kacper "darko" Ściera, który barw PACTU bronił nieprzerwanie od lutego 2018 roku i w tym czasie mógł dwukrotnie świętować z zespołem zdobycie mistrzostwa PLE, a także kilka pomniejszych sukcesów. Wraz z Dawidem "lunAticiem" Cieślakiem był on najstarszym stażem członkiem formacji, ale teraz przyjdzie mu po raz pierwszy od ponad trzech lat zmienić barwy klubowe.

Skład dywizji CS:GO w MAD DOG’S PACT:

  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kamil "Sobol" Sobolewski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Bartosz „bnox” Niebisz
  • Paweł "reatz" Jańczak
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener