Od startu jesiennej odsłony ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike'u: Global Offensive dzielą nas jeszcze ponad dwa tygodnie, a przed nami nadal przecież dokończenie eliminacji otwartych oraz eliminacje zamknięte. Jest to więc idealny moment na ogłoszenie, którym dziś podzielili się z nami organizatorzy rozgrywek.

Pula pieniężna rośnie!

Okazuje się bowiem, że walka toczyć się będzie o znacznie większą stawkę, niż mogłoby się pierwotnie wydawać. W trakcie ostatnich trzech sezonów łączna pula nagród wynosiła zawsze 50 tysięcy złotych, teraz jednak podjęto decyzję o jej zwiększeniu. I to zwiększeniu aż dwukrotnym, co oznacza, że jesienią czołowe formacje w kraju rywalizować będą o aż 100 tysięcy złotych! Ponadto nadal do zdobycia będą również tytuł mistrza kraju, a także bilety na ESL National Championships Global Playoffs oraz, co chyba najważniejsze, na przyszłoroczne Intel Extreme Masters Katowice.

Podział nagród w ESL MP Jesień 2021:

  • 1. miejsce – 50 000 PLN
  • 2. miejsce – 25 000 PLN
  • 3 - 4. miejsce – 12 500 PLN

Tym bardziej więc warto udać się pod ten adres i zgłosić do udziału w drugich otwartych eliminacjach, które już 17 i 18 sierpnia. Z kolei 21 i 22 sierpnia rozegrane zostaną eliminacje zamknięte. Potem zaś ruszy właściwa część ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021, których faza finałowa, co warto przypomnieć, odbędzie się na lanowej imprezie z udziałem kibiców.