STS
fot. Riot Games/Michał Konkol

Adam z pozytywnym testem na COVID-19 tuż przed play-offami LEC!

Smutne wieści dochodzą z obozu Fnatic, jeśli chodzi o sekcję League of Legends. U Adama „Adama” Maanane wykryto zakażenie COVID-19 tuż po zakończeniu wiosennego splitu. Sam zawodnik czuje się już dobrze, ale trzeci mecz play-offów LEC i tak zostanie w całości rozegrany online. Fnatic vs Vitality w internecie Tuż po wykryciu koronawirusa u Adama, formacja […]

Smutne wieści dochodzą z obozu Fnatic, jeśli chodzi o sekcję League of Legends. U Adama „Adama” Maanane wykryto zakażenie COVID-19 tuż po zakończeniu wiosennego splitu. Sam zawodnik czuje się już dobrze, ale trzeci mecz play-offów LEC i tak zostanie w całości rozegrany online.

Fnatic vs Vitality w internecie

Tuż po wykryciu koronawirusa u Adama, formacja rozpoczęła testy u całej reszty zespołu oraz sztabu szkoleniowego. Na szczęście nikt poza toplanerem Fnatic nie miał pozytywnego wyniku. Jak dodaje organizacja, priorytetem w tej sytuacji jest bezpieczeństwo wszystkich osób związanych z formacją.

Fnatic wystosowało prośbę do Riot Games o to, by Francuz mógł kontynuować grę poprzez formułę online. Firma przystała na prośbę i postanowiła, że pozostali gracze także będą rywalizować przez internet. Dzięki temu czarno-pomarańczowi unikną grania niezwykle ważnej serii przeciwko Teamowi Vitality w osłabieniu. Fakt faktem to może jednak jakoś odbić się na wynikach jednej z najbardziej utytułowanych formacji w League of Legends European Championship. Adam był bardzo istotną częścią tego zespołu.

Spotkanie z Fnatic z Vitality odbędzie się już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00. Jest to niezwykle ważny mecz także z punktu narracyjnego – Oskar „Selfmade” Boderek zmierzy się ze swoją starą ekipą, by udowodnić, że zastąpienie go w lesie było złym ruchem. Najistotniejszym faktem jest jednak to, że przegrany pożegna się z dalszą rywalizacją w play-offach.

Mecze LEC wraz z polskim komentarzem oglądać można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz YouTube. Angielskojęzyczna transmisja będzie za to dostępna na kanale ligi, również na Twitchu oraz YouTube. Pełny harmonogram oraz transmisję z  LEC 2021 Summer Split możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Podsumowanie DreamHack Beyond – ponad 45 tys. zarejestrowanych fanów i ponad 1,7 miliona obejrzanych godzin

31 lipca 2021 zakończyło się darmowe, siedmiodniowe, w pełni interaktywne wydarzenie DreamHack. To w pełni immersyjne doświadczenie o charakterze gami...