STS
fot. Cloud9

vanity oficjalnie zawodnikiem Cloud9

Niedawne plotki dziś oficjalnie znalazły swoje potwierdzenie. Anthony „vanity” Malaspina po sześciu miesiącach zakończył swoją przygodę z Version1 i dołączył do Cloud9, które tym samym rozszerzyło swój skład VALORANTA do sześciu osób. Ponownie spotkanie starych znajomych – Ponownie spotkanie z kilkoma moimi dawnymi kolegami było czymś, co zawsze chciałem zrobić – przyznał vanity w opublikowanym […]

Niedawne plotki dziś oficjalnie znalazły swoje potwierdzenie. Anthony „vanity” Malaspina po sześciu miesiącach zakończył swoją przygodę z Version1 i dołączył do Cloud9, które tym samym rozszerzyło swój skład VALORANTA do sześciu osób.

Ponownie spotkanie starych znajomych

Ponownie spotkanie z kilkoma moimi dawnymi kolegami było czymś, co zawsze chciałem zrobić – przyznał vanity w opublikowanym przez siebie filmie. – W pewnym momencie próbowałem doprowadzić do tego, by cały nasz skład Chaos wspólnie przeszedł do VALORANTA, ale chłopaki otrzymali oferty, których naprawdę nie mogli odrzucić. Teraz jednak pojawiła się okazja, by znowu połączyć siły z kilkoma moimi ulubionymi partnerami i sądzę, że w długoterminowej perspektywie będzie to dobry ruch dla mojej kariery. Być może na początku nie będzie nam szło tak, jakbyśmy chcieli. Ba, może nigdy nie będzie nam szło. Niemniej to właśnie tok miejsce, w którym chcę być. To zawodnicy, z którymi chcę grać – dodał.

Ostatnie sześć miesięcy Malaspina spędził w Version1, z którym miał okazję wystąpić m.in. podczas VCT Masters w Rejkiawiku. Ostatnie tygodnie nie były jednak już tak udane dla zespołu, nic więc dziwnego, że Amerykanin postanowił skorzystać z oferty C9 – tym bardziej że spotka się tam z Nathanem „leafem” Orfem i Erickiem „Xeppą” Bachem, czyli swoimi dawnymi kolegami z czasów gry w Chaos Esports Clubie na scenie CS:GO. Aczkolwiek na ten moment nie wiadomo, jak będzie wyglądać podstawowa piątka zespołu, bo przecież ten liczy sobie aż sześć osób. A jeżeli liczyć Ricky’ego „floppy’ego” Kemery’ego, który obecnie siedzi na ławce rezerwowych i wspomaga Extra Salt w rozgrywkach CS-a, to nawet siedmiu.

W tej sytuacji skład Cloud9 Blue prezentuje się następująco:

  • Mitch „mitch” Semago
  • Nathan „leaf” Orf
  • Son „xeta” Seon-ho
  • Michael „poiz” Possis
  • Erick „Xeppaa” Bach
  • Anthony „vanity” Malaspina
  • Yoon „Autumn” Eu-teum – trener
  • Ricky „floppy” Kemery – rezerwowy
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gambit znowu w komplecie, ban trenera zakończony

Przez ostatnie miesiące Gambit Esports nie mogło na serwerze korzystać ze wsparcia swojego szkoleniowca. Co prawda na drużynie CS:GO z regionu CIS nie...