STS
Akshan LoL
fot. Riot Games

Patch 11.17 dla LoL-a: Zmiany Akshana, nerf Viego

W zeszłym tygodniu gracze League of Legends mogli cieszyć się z poprawek wprowadzonych za pośrednictwem aktualizacji oznaczonej numerem 11.16. Pomiędzy patchami w produkcji Riot Games niemalże zawsze jest odstęp dwóch tygodni, nie powinien więc nas dziwić fakt, że niecałe siedem dni po premierze poprzedniego otrzymujemy zapowiedź kolejnego. To za sprawą nowego Lead Gameplay Designera LoL-a, […]

W zeszłym tygodniu gracze League of Legends mogli cieszyć się z poprawek wprowadzonych za pośrednictwem aktualizacji oznaczonej numerem 11.16. Pomiędzy patchami w produkcji Riot Games niemalże zawsze jest odstęp dwóch tygodni, nie powinien więc nas dziwić fakt, że niecałe siedem dni po premierze poprzedniego otrzymujemy zapowiedź kolejnego. To za sprawą nowego Lead Gameplay Designera LoL-a, Jeevuna Sidhu, bądź też jak niektórzy go nazywają – nowego Marka Yettera. Oto zapowiedź patcha 11.17.

Patch 11.17 jednym z ostatnich przed Worldsami

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Worlds. Z tego względu Riot stara się naprawić i ulepszyć jak największą liczbę systemów i postaci, w celu dostarczenia nam jak najlepszych wrażeń, a profesjonalnym zawodnikom jak najlepszego gruntu do rywalizacji. Same mistrzostwa świata rozegrane zostaną na patchu 11.19, niemniej już teraz możemy zauważyć szereg usprawnień. Nerfy otrzymają chociażby Divine Sunderer oraz Serpent’s Fang, które są bardzo popularnym wyborem w przypadku sporej liczby postaci. Wiele osób uważa, że są one zbyt mocne i wymagają osłabienia. Wzmocnione zostaną za to nowy Hullbreaker, Fleet Footwork i jeden z klasycznych przedmiotów – Youmuu’s Ghostblade.

Kilkunastu herosów zaktualizowanych

Jak za to wyglądają planowane zmiany dla bohaterów? Ano tak, że zaktualizowanych ma zostać aż siedemnastu. Nerf hammerem oberwą popularni leśnicy (Viego, Graves) oraz wspierający (Leona). Natomiast ze wzmocnień będą mogli cieszyć się gracze magów i strzelców, wszak buffa otrzymają m.in. Ekko, Lissandra, Senna czy Xayah.

CZYTAJ TEŻ:
Lucian, Rengar i Amumu na celowniku Riotu. Co zmieni patch 11.17?

Najciekawsza wydaje się być lista z czempionami do „dostosowania”. Na niej znajdziemy Akshana, Gangplanka, Luciana i Amumu. Patrząc na falstart pierwszego z nich po premierze, a także popularność dwóch kolejnych, to raczej nie możemy być zdziwieni. Zaskakuje za to obecność Smutnej Mumii. Więcej szczegółów na temat niektórych ze wspomnianych zmian poznaliśmy w weekend, a o nich przeczytacie klikając w powyższy link.

Pełna lista zmian w patchu 11.17:

Patch 11.17 ma trafić do League of Legends w środku przyszłego tygodnia, 25 sierpnia.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

starxo i zeek jadą do Berlina! Acend z awansem na VCT Masters

Zrobili to! Zespół Patryka "starxo" Kopczyńskiego i Aleksandra "zeeka" Zugmunta, Acend, zapewnił sobie awans na nadchodzące zawody VALORANT Champions...