Gdy 10 sierpnia Anonymo Esports ogłaszało transfer Piotra „blackteara5” Kasińskiego, wydawało się, że na dłuższy czas formacja ta będzie mieć spokój w kwestii ruchów kadrowych. Ostatecznie stało się jednak inaczej za sprawą decyzji Wiktora "mynia" Kruka, który na własne życzenie został odsunięty od składu. Dziś jednak polski zespół CS:GO zaprezntował jego następcę. Został nim Patryk "Demho" Tomaszewski.

Niespodziewane rozstanie z Anonymo

Myślałem o tym już przed przerwą wakacyjną, ale liczyłem, że przerwa sprawi, że wrócę ze świeżą głową, pełen motywacji i głodny gry, tak się niestety nie stało. Gra nie sprawiała mi przyjemności, czułem się, jakbym grał na siłę, pojawiły się też problemy ze snem i dodatkowy stres. Spowodowane to było zapewne wydarzeniami z przeszłości, niespełnionymi oczekiwaniami, chociaż momentami brakowało nam naprawdę niewiele i presją, którą sam na siebie nakładałem, bo wiedziałem, że stać mnie na o wiele więcej indywidualnie, co pokazałem w przeszłości, ale nie potrafiłem niestety połączyć tego z IGL-owaniem – przyznał 25-latek. A to wszystko ledwie dziesięć dni po tym, jak ekipę zasilił blacktear5. Nie były to więc zbyt korzystne okoliczności na to, by ponownie szukać wzmocnień, ale Anonimowi nie mieli wyboru. Zwłaszcza z uwagi na nadchodzące spotkania w ESL Mistrzostwach Polski i ESEA Premier.

Szansa dla Demho

Wszystko poszło jednak błyskawicznie. Już dwa dni później założyciel organizacji, Mateusz "Sówek" Kowalczyk, ogłosił, że kontrakt z nowym zawodnikiem został podpisany. Niemniej jego nazwisko poznaliśmy dopiero teraz. Tak więc kolejnym nabytkiem ekipy okazał się Patryk "Demho" Tomaszewski, który dopiero co awansował do ESL MP wraz z ex-Pompa Teamem. W przeszłości 20-letni gracz miał również okazję reprezentować barwy takich formacji, jak m.in. GROMclan, Planetkey Dynamics, Pompa Team oraz CLEANTmix. Nigdy jednak nie było mu dane rywalizować na najwyższym krajowym poziomie. Szansa taka pojawiła się dopiero teraz wraz z propozycją ze strony Anonymo.

W tej sytuacji skład Anonymo Esports prezentuje się następująco:

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Piotr „blacktear5” Kasiński
  • Patryk "Demho" Tomaszewski
  • Adrian „IMD” Pieper – trener
  • Kamil „KEi” Pietkun – rezerwowy
  • Wiktor „mynio” Kruk – rezerwowy