STS
Ibai Leo Messi
fot. twitter.com/IbaiLlanos

Debiut Messiego w barwach PSG na żywo na Twitchu!

Wygląda na to, że wraz z transferem Leo Messiego włodarze Paris Saint-Germain postanowili także zwiększyć swoją obecność w sieci i dotrzeć w ten sposób do młodych ludzi. Po raz kolejny ma im w tym pomóc słynny hiszpański streamer, Ibai „Ibai” Llanos. Oficjalny debiut Messiego na Twitchu To właśnie na kanale 26-latka na Twitchu będzie można […]

Wygląda na to, że wraz z transferem Leo Messiego włodarze Paris Saint-Germain postanowili także zwiększyć swoją obecność w sieci i dotrzeć w ten sposób do młodych ludzi. Po raz kolejny ma im w tym pomóc słynny hiszpański streamer, Ibai „Ibai” Llanos.

Oficjalny debiut Messiego na Twitchu

To właśnie na kanale 26-latka na Twitchu będzie można całkowicie za darmo obejrzeć debiut Messiego w barwach stołecznego klubu. Ten ma nastąpić już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:45, gdy to PSG w 4. kolejce Ligue 1 podejmie wciąż czekające na pierwsze zwycięstwo Stade Reims. – W niedzielę będziecie mogli obejrzeć na moim kanale debiut Leo Messiego w PSG. Oczywiście wraz z obrazem. To będzie naprawdę historyczny dzień dla nas wszystkich, którzy są zaangażowani tę społeczność, dlatego proszę o to, byście swoją obecnością wysadzili serwery w powietrze – nie krył radości sam Llanos. Wspomniany stream obejrzeć będzie można pod tym adresem.

Ibai zaangażowany w promocję Messiego

Nie byłby to pierwszy raz, gdy Ibai będzie zaangażowany w promocję osoby Messiego po transferze Argentyńczyka do drużyny z Paryża. Wszak to właśnie Hiszpan był pierwszą osobą, która przeprowadziła wywiad z byłą gwiazdą FC Barcelony tuż po jej oficjalnej prezentacji na Parc des Princes. Niemniej nie dziwi fakt, że ma on takie możliwości, bo swoją osobą gwarantuje spore zasięgi. Wystarczy wspomnieć, że materiały zgromadziły w sumie ponad 230 milionów wyświetleń i były oglądane przez 4,5 miliona godzin. Dodatkowo Llanos posiada również kanał na YouTubie, gdzie udało mu się zgromadzić ponad 6,4 miliona subskrypcji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Humanoid: FPX wygląda na najmocniejszy zespół na świecie

Małymi krokami zbliżamy się do zwieńczenia letniej edycji League of Legends European Championship. Ostatni weekend rozgrywek przed nami, a w jego rama...