Wisła All iN! Games Kraków nie dała rady przebrnąć przez regionalną fazę Pinnacle Fall Series. A to oznacza, że podczas fazy drugiej zobaczymy tylko jedną polską formację, tj. x-kom AGO. Jastrzębie już dziś rano rozegrają swój pierwszy mecz.

x-kom AGO vs
(09,00, BO3)
K23

Rywalem rodzimej piątki będzie K23, czyli 27. ekipa świata. Zespół, w którego składzie znajdziemy m.in. Rustema "mou" Telepova i Daurena "AdreNa" Kystaubayeva, nie miał większych problemów, by przebrnąć przez regionalną fazę. W jej trakcje poniósł on tylko jedną porażkę, która była zresztą efektem oddania meczu walkowerem. Poza tym wyższość ekipy z Europy Wschodniej musiały uznać kolejno SJ, GamerLegion i Galaxy Racer. Tak więc AdreNa i spółki bynajmniej nie można lekceważyć, bo obecnie wydają się oni być w naprawdę wysokiej formie, ale w tej znajduje się również AGO. Podopieczni Mikołaja "miniroxa" Michałkowa dopiero co awansowali przecież do wielkiego finału IronWar Grand Prix, a w międzyczasie ograli m.in. LDLC OL oraz Endpoint CeX. Zapowiada się więc naprawdę wyrównany pojedynek, który zainauguruje nowy tydzień.

Spotkanie pomiędzy x-kom AGO a K23 rozpocznie się o godzinie 09:00 i rozegrane zostanie w systemie BO3. Obejrzeć je wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w pod tym adresem.