Premiera nowej odsłony gry FIFA dosłownie już za chwilę, a to oznacza, że za moment rozpocznie się też nowy sezon esportowych zmagań. Dziś wiemy już jednak, że Bartosz "bejott" Jakubowski do rywalizacji przystąpi w tych samych barwach, co dotychczas.

Kolejny sezon z szeregach Wisły

Przynależność do Wisły All iN! Games Kraków to dla mnie stawianie sobie coraz większych wyzwań z każdym kolejnym rokiem – przyznał bejott. – Z Wisłą współpracuję już dwa lata i jestem bardzo wdzięczny za okazane mi zaufanie oraz chęć przedłużenia umowy. W pierwszym roku naszej przygody zdobyłem indywidualnie brązowy medal w Ekstraklasa Games. W zeszłym sezonie również bardzo dobrze pokazaliśmy się w tych samych rozgrywkach, ale przede wszystkim zakwalifikowaliśmy się do finałów Klubowych Mistrzostw Świata jako pierwszy polski zespół w historii. Celem na zbliżający się sezon będzie tytuł Mistrza Polski oraz uplasowanie się w najlepszej dziesiątce europejskich drużyn – dodał.

26-latek od jesieni 2019 roku związany jest z Wisłą All iN! Games Kraków. W ubiegłym roku wraz z klubowym kolegą, Jakubem „cynaide” Mikołajewskim, udało mu się nawet awansować na FIFA eClub World Cup. Teraz wiemy już, że będzie miał on okazję, by dołożyć do swojego dorobku kolejne sukcesy. – Jest nam niezmiernie miło, że kolejny rok możemy spędzić razem z Bartkiem. W tym sezonie naszym celem jest Mistrzostwo Polski Ekstraklasa Games. Ponadto chcemy ponownie uzyskać awans do finałów Klubowych Mistrzostw Świata. Jesteśmy przekonani, że z bejottem w drużynie możemy tego dokonać – przyznał Mieszko Łabuz, menadżer sprzedaży i esportu w Wiśle Kraków.