Już niedługo rozpoczną się ostatnie mecze rewanżowe w ramach fazy grupowej European Masters. Dzisiaj rozstrzygną się losy zbioru A, w którym będziemy mogli obejrzeć Misfits Premier, UCAM Esports Club, Anorthosis Famagusta Esports oraz AGO ROGUE. Reprezentanci Ultraligi nie mają łatwego zadania. Jak na razie triumfowali w jednym spotkaniu i znajdują się na trzecim miejscu. Walka o awans powinna więc być zacięta. Sprawdźmy zatem, jak wygląda harmonogram.

CZYTAJ TEŻ:
IHG za burtą EU Masters. Fnatic Rising i BIG dziś za mocne

Łatwo nie będzie, AGO ROGUE musi zacząć wspinaczkę

Na sam początek UCAM Esports Club zmierzy się z Misfits Premier. Oczywiście w tym pojedynku, jako polscy kibice, będziemy dopingować francuską organizację. Chodzi tu nie tylko o fakt, że na jej pokładzie znajduje się aż czterech Polaków. Hiszpańska formacja jest bowiem zaledwie jedno oczko nad akademią Łotrzyków i to ją trzeba będzie prześcignąć. Chwilę potem AGO ROGUE zmierzy się z grecką ekipą. Jest to kluczowy mecz z tego względu, że powinien to być w miarę łatwy punkt dla naszych reprezentantów. Przede wszystkim też niezmiernie potrzebny, bo w przypadku porażki UCAM RGO zrówna się z tą formacją.

Następnie dojdzie do bezpośredniej walki pomiędzy dwoma ekipami. To będzie bez wątpienia najważniejsze spotkanie dla Damiana "Luckera" Konefała i spółki. To w nim najprawdopodobniej rozstrzygnie się kwestia drugiego miejsca oraz awansu do następnej rundy. Warto więc śledzić i wspierać biało-czerwonych w tym boju. Potem Anorthosis prowadzone przez Michała "Marina" Baranowskiego zmierzy się z Misfits Premier, a zaraz potem także z UCAM. Wspomniana ekipa potrzebuje jednak wygrać wszystkie gry oraz cudu, by wywalczyć miejsce w play-offach. Na sam koniec zostaną nam polskie derby. Akademia Królików stanie do walki z AGO ROGUE. Miejmy nadzieję, że dla naszych nie będzie to mecz o honor, ale zacięte spotkanie, które zaważy o losach klasyfikacji.

Harmonogram dzisiejszych meczów EU Masters 2021 Summer:

7 września
16:30 UCAM Esports Club vs Misfits  Premier BO1
17:30 AGO ROGUE vs Anorthosis Famagusta Esports BO1
18:30 AGO ROGUE vs UCAM Esports Club BO1
19:30 Anorthosis Famagusta Esports vs Misfits  Premier BO1
20:30 Anorthosis Famagusta Esports vs UCAM Esports Club BO1
21:30 AGO ROGUE vs Misfits  Premier BO1

Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters 2021 Summer zapraszamy do naszej relacji tekstowej.