STS
fot. Complexity Gaming

Complexity z kobiecym składem VALORANTA

Complexity Gaming na scenie VALORANTA pojawiło się latem ubiegłego roku. Teraz jednak teksańska organizacja postanowiła powiększyć zakres swojej działalności i w tym celu zaangażowała GX3, czyli zespół złożony w pełni z kobiet. Complexity ze wsparciem dla kobiecej sceny – Dążymy do tego, by pod względem sportowym i kulturowym pozostawić po sobie trwały ślad w świecie […]

Complexity Gaming na scenie VALORANTA pojawiło się latem ubiegłego roku. Teraz jednak teksańska organizacja postanowiła powiększyć zakres swojej działalności i w tym celu zaangażowała GX3, czyli zespół złożony w pełni z kobiet.

Complexity ze wsparciem dla kobiecej sceny

Dążymy do tego, by pod względem sportowym i kulturowym pozostawić po sobie trwały ślad w świecie esportu. Związanie się z tak uznaną i wspierającą graczy organizacją jak Complexity to nie da nam narzędzia, dzięki którym możliwa będzie poprawa naszej gry, ale jednocześnie może być platformą do rozpoczęcia ważnych branżowych rozmów na temat koniecznych zmian – przyznała jedna z graczek, Alice „alimonstr” Lew. Amerykanka ma za sobą bogatą karierę w Counter-Strike’u, gdzie reprezentowała m.in. SK Gaming. Z kolei jej klubowa koleżanka, Madison „Maddiesuun” Mann, w przeszłości rywalizowała na scenie Fortnite’a jako zawodniczka Gen.G Esports.

GX3 w unikatowy sposób odzwierciedla kluczowych wartości wyznawane przez naszą organizację. Dlatego też z radością witamy ten zespół w rodzinie Complexity. Dotychczasowe osiągnięcia składu w połączeniu ze stale rozwijającą się kwestią działań na rzecz równouprawnienia kobiet dają potencjał, by w znaczący sposób wstrząsnąć światem gamingu – przyznał Jason Lake, założyciel i dyrektor generalny organizacji. Nowo pozyskane zawodniczki będą od teraz rywalizować pod nazwą Complexity GX3, a ich debiut w nowych barwach nastąpi przy okazji najbliższych eliminacji do VCT Game Changers, które rozegrane zostaną 24 września. Wcześniej jednak będą one musiały znaleźć piątą zawodniczkę.

Skład Complexity GX3 prezentuje się następująco:

  • Alice „alimonstr” Lew
  • Annie „Aniemal” Lee
  • Madison „Maddiesuun” Mann
  • Lacey „akaL4CE” Dilworth
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team ESCA Gaming żegna się ze składem Rainbow Six

Tegoroczny sezon Polish Masters w Rainbow Six: Siege dobiegł już końca. A to oznacza, że na polskiej scenie nastał okres transferowych zawirowań, powi...