STS

Rias uzupełnia skład Movistar Riders! Czech dołącza do Fila oraz Kamyka.

Po tym, jak pod koniec lipca szeregi Movistar Riders opuścili Vong „vong” Nguyen oraz Miika „Miikasd” Tauriainen, hiszpańska organizacja rozpoczęła testy, które miały wyłonić dwóch nowych graczy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawione zostały nowe nabytki drużyny prowadzonej przez Pablo Ramosa „Darkzero” Alonso. Movistar Riders kompletuje skład Wraz z końcem sierpnia, hiszpańska organizacja oficjalnie potwierdziła, iż […]

Po tym, jak pod koniec lipca szeregi Movistar Riders opuścili Vong „vong” Nguyen oraz Miika „Miikasd” Tauriainen, hiszpańska organizacja rozpoczęła testy, które miały wyłonić dwóch nowych graczy. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawione zostały nowe nabytki drużyny prowadzonej przez Pablo Ramosa „Darkzero” Alonso.

Movistar Riders kompletuje skład

Wraz z końcem sierpnia, hiszpańska organizacja oficjalnie potwierdziła, iż na stałe do zespołu dołącza Fabian „Quick” Pereira Gomez, a rolę tymczasowego stand-ina będzie pełnił René „Rias” Pitrun. Hiszpan przed dołączeniem do Movistar Riders reprezentował barwy m.in. Teamu Queso, jednak chociażby na hiszpańskiej scenie drużyna nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań, a sam zawodnik później nie zagościł w żadnym zespole na dłuższy okres.

Z kolei Czech przez kilka miesięcy grał pod banderą Teamu Sampi, w którym to m.in. zajął 3-4 miejsce w PLE.GG: VALORANT Nations Circuit Season 1, po porażce w półfinale przeciwko HEET, które później finalnie wygrało całe rozgrywki, rozbijając w finale Illuminar Gaming. Zarówno Quick, jak i Rias dołączyli do zespołu, w którym zazwyczaj będą pełnić rolę wspierających.

Aktualny skład Movistar Riders prezentuje się następująco:

  • Maks „Kamyk” Rychlewski
  • Dawid „Filu” Czarnecki
  • Norbert „dext” Paulovčák
  • Fabian „Quick” Pereira Gomez
  • René „Rias” Pitrun
  • Pablo Ramos „Darkzero” Alonso
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vision Strikers uciszają Acend. starxo i zeek spadają do drabinki przegranych VCT Masters

W kolejnym dniu rozgrywek w ramach VALORANT Champions Tour 2021 w Berlinie Acend podejmowało koreańskie Vision Strikers. Pojedynek ten miał zadecydowa...