STS
fot. Epic Games

Fortnite do Sześcianu. Ósmy sezon wprowadził masę nowości

Do Fortnite’a zawitał nowy, ósmy już sezon. Mamy za sobą już inwazję obcych, która przysporzyła zarówno wiele problemów, jak i ciekawych interakcji. Najnowszy rozdział niesie ze sobą kolejny ogrom nowych skórek, przepustek bojowych, unikalne mechaniki. Pojawia się też osobistość zwana Kevin the Cube. Fioletowe kostki, które zasilały obcy statek-matkę w sezonie 7, spadły teraz na ziemię i sporo namieszały. Stworzyły one nowe lokalizacje, w których można walczyć z wrogimi NPC, aby zbierać łupy. Co więc możemy teraz znaleźć w Fortnite?

Fortnite z kolejnym sezonem

Nowy karnet bojowy sezonu 8 zawiera kolejne 100 poziomów nagród. Epic Games najpierw podaruje nam Charlotte, by z czasem na samym końcu zagwarantować nam Carnage’a z nadchodzącego kinowego hitu Marvela Venom: Let There Be Carnage. Co do nowych mechanik, deweloperzy zapewnili nam skrzynie z łupami oraz bronie Sideways. Będzie można je zdobyć po drugiej stronie kości. Tam czekać będą na nas fale potworów oraz niska grawitacja. Dodatkowo w tych anomaliach nie można będzie budować.

Sezon ósmy w Fortnite przynosi nam też pewne zmiany na mapie. Oprócz wraku statku-matki możemy zaobserwować fioletowe sześciany rozsiane po całym świecie. Obszary te zawierają w sobie tunele energetyczne, które przenoszą nas i pomagają uciec przed wrogami lub zaskoczyć przeciwnika.

Doczekaliśmy się też powrotu Punchcards. Mają one ułatwić graczom zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia. Jest po prostu inny sposób na organizację rotacyjnych codziennych i cotygodniowych wyzwań. Niektóre misje pozwolą wejść w interakcję z NPC i rozpocząć jego linię zadań. Więcej szczegółów można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy najlepszych 22 zawodników w nowej FIFIE. Lewandowski na podium

Tuż za rogiem jest premiera kolejnej odsłony FIFY, rzecz jasna oznaczona numerem 22. Tuż za rogiem, bowiem na nowych wirtualnych boiskach będziemy mog...