Część ekip poznała już swój los w fazie grupowej finałów VALORANT Champions Tour 2021 w Berlinie. Tylko część, pozostali natomiast wciąż czekają na ostateczne rozstrzygnięcia, a w gronie tym znajduje się m.in. Acend.


Wszystko o VCT Masters Berlin 2021:


Na kogo jutro trafi Acend?

Co prawda zespół Patryka "starxo" Kopczyńskiego i Aleksandra "zeeka" Zygmunta na serwerze pojawi się dopiero jutro, ale już dziś będą mieć miejsce ważne dla niego wydarzenia. To właśnie dziś dowie się on bowiem, z kim przyjdzie mu powalczyć o drugie miejsce w grupie A. Potencjalnymi rywalami składu naszych rodaków są SuperMassive Blaze i Paper Rex, które o godzinie 15:00 stoczą bezpośredni pojedynek – zwycięzca wyląduje za burtą, wygrany natomiast stoczy w czwartek decydujący bój o awans do play-offów. Na kogo lepiej byłoby trafić z punktu widzenia Acend? Cóż, obaj przeciwnicy z pewnością są w zasięgu drużyny Polaków, ale obaj też wydają się na tyle groźni, że bynajmniej nie będzie można ich zlekceważyć.

Kilka godzin później po raz drugi na niemieckim turnieju zagrają ze sobą G2 Esports i Sentinels. Pierwsza potyczka zakończyła się triumfem obrońców tytułu, którzy i dziś uchodzić będą za faworytów. Koniec końców jednak sam mecz nie będzie mieć większego ciężaru gatunkowego, bo jego uczestnicy mają już zapewniony bilet do fazy pucharowej. Takiej pewności nie mają natomiast KRÜ Esports i Vivo Keyd. Wobec tego ekipy te zagrają ze sobą w ramach ostatniego spotkania grupy B, które przesądzi o ostatecznym kształcie tabeli. Na papierze większe szanse na sukces mają podopieczni organizacji Sergio Agüero, którzy zmarnowali już jedną okazję na awans.

Środowy harmonogram VCT Masters Berlin 2021:

15 września

Mecz przegranych grupy A

15:00 SuperMassive Blaze vs Paper Rex BO3

Grupa D

18:00 G2 Esports vs Sentinels BO3

Decydujący mecz grupy B

21:00 KRÜ Esports vs Vivo Keyd BO3

Wszystkie mecze berlińskich finałów VALORANT Champions Tour 2021 wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale VALORANTA na Twitchu. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można pod tym adresem.