STS
fot. GG League/Maciej Kołek

AGO kolejnym uczestnikiem eliminacji do V4 FSF na Stadionie Śląskim

Od kilku dni wiemy, że podczas Pucharu Narodowej Drużyny Esportu wystąpią HONORIS oraz Wisła All iN! Games Kraków. Dziś jednak poznaliśmy trzeciego uczestnika nadchodzącej śląskiej imprezy.

Burzliwe miesiące AGO

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie pojawi się bowiem x-kom AGO. Popularne Jastrzębie mają za sobą burzliwe miesiące, w których trakcie notowały zarówno chwile radości, jak i smutku. Z jednej strony wygrały mistrzostwo Polski, z drugiej zaś zaraz to mistrzostwo straciły z powodu niedopełnienia wszystkich kwestii proceduralnych. Z jednej strony otarły się o awans do ESL Pro League, z drugiej zaś nawet nie włączyły się do gry o miejsce na nadchodzącym Majorze. – Ten zespół miał postawione konkretne cele i ma jeszcze ponad dwadzieścia dni na ich realizację. Mieliśmy układ na sześć miesięcy, potem stwierdziliśmy, że potrzebujemy jeszcze kolejnych trzech i na koniec września podsumujemy nasze dokonania. Ale brakuje mi wisienki na torcie – mówił tydzień temu szef AGO, Maciej Opielski, w rozmowie z Onetem. Tak więc trudno jednoznacznie ocenić, czy zespół na Pucharze NDE pojawi się w dotychczasowym składzie.

Puchar Narodowej Drużyny Esportu rozegrany zostanie 8 października i podczas niego rozegra się walka o jedną przepustkę na V4 Future Sports Festival 2021. A wszystko to na Stadionie Śląskim w Chorzowie przy okazji odbywającego się wówczas Europejskiego Forum Przyszłości.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Tymczasowa zmiana na stanowisku trenera BIG

Już za chwilę BIG rozpocznie swoją przygodę z jesienną fazą grupową BLAST Premier 2021. Okazuje się jednak, że podopieczni niemieckiej formacji podcza...