STS
fot. Activision

Otwarta beta Call of Duty: Vanguard przedłużona

Od jakiegoś czasu gracze mogą za darmo przetestować nadchodzące Call of Duty: Vanguard, czyli kolejną odsłonę legendarnej serii, która ponownie wraca do swoich drugowojennych korzeni. Wspominamy o tym jednak nie bez powodu. Zabawa wydłużona o dwa dni Okazuje się bowiem, że otwarte beta testy zostały przedłużone i wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie skończą się 20 września. […]

Od jakiegoś czasu gracze mogą za darmo przetestować nadchodzące Call of Duty: Vanguard, czyli kolejną odsłonę legendarnej serii, która ponownie wraca do swoich drugowojennych korzeni. Wspominamy o tym jednak nie bez powodu.

Zabawa wydłużona o dwa dni

Okazuje się bowiem, że otwarte beta testy zostały przedłużone i wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie skończą się 20 września. Zamiast tego wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzać, czym tak naprawdę jest Vanguard, o dwa dni dłużej, tj. do 22 września do godziny 19:00 polskiego czasu. W tym miejscu warto przypomnieć, że podczas bety wykorzystywany jest cross play, co oznacza, że użytkownicy komputerów osobistych mogą ramię w ramię walczyć z użytkownikami konsol. Część z nich zresztą weszła do gry wcześniej, bo gracze z PlayStation możliwość zabawy otrzymali już 17 września, podczas gdy na Xboksie i PC testy ruszyły dzień później.

Call of Duty: Vanguard ukaże się 5 listopada. Na komputerach osobistychPlayStation i Xboxie tytuł nabyć można w wersjach standardowe oraz Ultimate. Ponadto twórcy na konsolach udostępnili również tzw. Cross-gen Bundle, czyli edycję zawierającą wersję na stare i nowe konsole. Przy zakupie edycji standardowej posiadacze PlayStation 5 i Xbos Series X/S będą korzystać z odsłon na starą generację w ramach wstecznej kompatybilności.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Starxo, zeek, Acend

Acend jedzie na mistrzostwa świata w VALORANCIE!

Co prawda Acend ostatecznie nie udało się zawojować finałów trzeciego etapu VALORANT Champions Tour, ale członkowie tej ekipy i tak mają powody do świ...