STS
fot. Epic Games

Kolejny dom mody wchodzi w gaming. Fortnite i Balenciaga łączą siły

Domy mody wchodzące w świat gamingu i esportu to coraz częstszy widok. Z brytyjską organizacją Fnatic współpracuje już między innymi Gucci, natomiast dosyć niedawno kolaborację z Ralphem Laurenem ogłosiło G2 Esports. Wczoraj natomiast doszło do ogłoszenia zawiązania współpracy pomiędzy kolejnym gigantem ze świata mody a jedną z gamingowych produkcji. Balenciaga zawitała w świecie Fortnite’a.

Balenciaga zawiązuje współpracę z Fortnite’em

Ostatnio sporo się dzieje w tworze Epic Games. Niedawno twórcy wypuścili sezon 8, który wprowadził masę nowości. Dziś w nocy w grze pojawiła się za to aktualizacja, która wprowadziła do niej przedmioty inspirowane kreacjami Balenciagi. Są to zarówno pełne stroje, jak i inne, pojedyncze elementy pokroju, typu plecaki, kilofy czy lotnie. Co więcej, w Fortnicie zadebiutowały także grafitti oraz emotki w stylu luksusowego domu mody. Wspomniane elementy ubioru możemy znaleźć w sklepie w grze, kupując pakiety zwane „Stylem Balenciagi”. Z nich możemy uzyskać skiny dla m.in. Doggo, Knighta, bądź też inne części ekwipunku.

Co więcej, opisane powyżej stroje gracze będą w stanie zakupić także poza samym Fortnite’em! Czapki, kurtki, koszulki i inne elementy ubioru inspirowane produkcją Epic Games możecie znaleźć już dziś na oficjalnej stronie Balenciagi.

W artykule wykorzystano zdjęcia należące do Epic Games.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Podopieczni pashy zadebiutują dziś w PLE

Wtorek stać będzie pod znakiem ESEA Premier, ale nie tylko. Wszak trwa inauguracyjna kolejka grupy profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. A już dziś...