STS
ROG Summoners Arena
mat. prasowe

Zbliża się ROG Summoners Arena. Do wygrania m.in. laptop ROG Strix SCAR

Już wkrótce rusza największy turniej w Teamfight Tactics w Polsce. Wydarzenie nazywa się ROG Summoners Arena, a udział będzie mogło wziąć ponad tysiąc uczestników. Jeśli czujesz się na siłach i wierzysz w swoje umiejętności taktyczne, z pewnością warto spróbować. W puli nagród jest bowiem prawie 20 tys. złotych, w tym nowoczesny sprzęt gamingowy. Organizatorem jest marka ASUS Republic of Gamers.

ROG Summoners Arena po raz pierwszy

Będzie to pierwsza edycja turnieju ROG Summoners Arena i będzie to esportowe wydarzenie warte uwagi. Udział może wziąć każdy, a limit uczestników to 1024 miejsca. Szansę mają więc wszyscy – od tych doświadczonych graczy na scenie po amatorów. Organizatorzy podkreślają też, że to projekt mający na celu aktywizację wszystkich osób zainteresowanych esportem. – ASUS Republic of Gamers to nie tylko sprzęt, to społeczność. Od ponad 15 lat pod szyldem Republic of Gamers nie tylko tworzymy sprzęt z myślą o graczach, ale również realizujemy różne projekty skierowane do tej stale rosnącej grupy, w tym projekty esportowe. Stąd właśnie turniej ROG Summoners Arena, jako ukłon w kierunku fanów Team Fight Tactics i naszej marki, a dodatkowo okazja do zgarnięcia świetnego laptopa, który na pewno pomoże w esportowym rozwoju – mówi Marcin Czech z ASUS Polska.

Turniej będzie trwać aż miesiąc. Wystartuje już 27 września i do 1 października odbędą się otwarte kwalifikacje. Następnie od 7 do 17 października będzie miała faza finałowa. To w niej rozstrzygnie się, kto będzie mógł walczyć w wielkim finale. Ten rozegra się 23 października i to on wyłoni zwycięzcę pierwszej edycji turnieju. Na niego czeka nowoczesny sprzęt – laptop ROG Strix SCAR. Mało tego, od fazy pucharowej prowadzone będą streamy na żywo. Dzięki temu każdy będzie mógł obejrzeć zmagania najlepszych zawodników na tym wydarzeniu. W ramach realizacji transmisji i komentarzy przygotowane zostanie specjalne studio, a wśród komentatorów pojawią się znane w środowisku nazwiska – Maciej „Kezman” Gramacki oraz Wojtek „simplywojtek” Cetner.

Jak się zarejestrować? To bardzo proste. Wystarczy do 25 września wejść na tę stronę i zapisać swoją chęć do wzięcia udziału w ROG Summoners Arena.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rusza The Collective. Inwestorem Mioduski, na inauguracji m.in. Young Leosia i Taco Hemingway

W miniony weekend w Warszawie obyła się inauguracja nowego projektu o nazwie The Collective. – To projekt skierowany do młodych ludzi, którego celem j...