STS

Najlepsze gry, w które powinieneś zagrać na PlayStation 5

Jeśli udało się już Wam zdobyć wymarzone PlayStation 5, na pewno zastanawiacie się, w jakie gry najlepiej na nim zagrać. Pomimo początkowych problemów z dostępnością konsoli, obecnie większości chętnych udało się już upolować swój egzemplarz. Po zakupie przychodzi moment na wybór gry na nowe urządzenie. Na tej liście każdy fan PS5 z pewnością znajdzie propozycję, […]

Jeśli udało się już Wam zdobyć wymarzone PlayStation 5, na pewno zastanawiacie się, w jakie gry najlepiej na nim zagrać. Pomimo początkowych problemów z dostępnością konsoli, obecnie większości chętnych udało się już upolować swój egzemplarz. Po zakupie przychodzi moment na wybór gry na nowe urządzenie. Na tej liście każdy fan PS5 z pewnością znajdzie propozycję, która spełni jego oczekiwania.

Demon’s Souls

Propozycja dedykowana wyłącznie PS5. Demon’s Souls to remake kultowej już gry z epoki PlayStation 3. Jest to wyjątkowo trudna i skomplikowana gra RPG, idealna dla fanów mrocznego klimatu fantasy i skomplikowanych starć. Ta gra pozwoli odkryć pełen potencjał urządzenia.

Assassin’s Creed Valhalla

Francuski producent powraca po kilku nieudanych próbach, ze wspaniałym dziełem. Na nowych konsolach gra wygląda pięknie i działa płynnie. Najnowsza odsłona tej kultowej serii jest poważnym kandydatem, jeśli chodzi o tytuł najlepszej gry tego sezonu.

Sackboy A Big Adventure

To propozycja odchodząca od mrocznego klimatu poprzednich produkcji. Przygody Sackboy’a to wprost idealna propozycja dla graczy nieco młodszych oraz całych rodzin. Podczas przemierzania map napotka się wiele ciekawych, niezwykłych przygód.

Cyberpunk 2077

Tej gry nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Jej premiera była zdecydowanie jednym z głośniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Pomimo początkowych doniesień o jej licznych problemach, jest to z pewnością propozycja warta sprawdzenia. Wartka akcja, wiele wątków oraz postacie z krwi i kości, to dopiero początek jej zalet. Działa ona płynnie, a voice acting zachwyca, zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji.

Ghost of Tsushima

Zadebiutowała ona na PS4, jednak to dopiero PlayStation 5 pozwoliło wydobyć jej pełen potencjał. Akcja rozgrywa się w XIII wiecznej Japonii, gdzie samuraj dokonuje zemsty za swoją rodzinę oraz przyjaciół. Gra akcji z wciągającą historią i przyjemną estetyką. Zdecydowanie warta sprawdzenia.

FIFA 21

Gra która swoją jakością, zdecydowanie wynagradza graczom długi czas oczekiwania na premierę. Zdecydowanie nie ma na rynku lepiej wyglądającej i prezentującej się gry z gatunku symulacji piłki nożnej. Na najnowszej konsoli działa szybko i sprawnie, a bohaterowie zachowują się w sposób zdecydowanie bardziej naturalny. Dzięki temu można niemalże przenieść się na stadion. Gra jest dostępna także na konsole Nintendo Switch oraz Xbox Series X.

Watch Dogs Legion

W przeciwieństwie do wcześniejszych odsłon tej gry, w najnowszej wersji, gracze mogą poruszać się wszystkimi bohaterami. Tak jak w poprzednich wersjach gra daje dostęp do naprawdę rozległego świata. Na nowym sprzęcie działa jednak dużo szybciej, wejście do świata gry zajmuje jedynie 16 sekund, co jest bardzo imponującym wynikiem.

Astro’s Playroom

Ostatnia propozycja w tym zestawieniu to gra fabrycznie instalowana na każdym egzemplarzu. Nie warto jednak jej pomijać. Jest to świetny sposób na zapoznanie się z nowymi możliwościami konsoli. Podczas gry można poznać historię i wiele ciekawostek związanych z powstaniem marki. Wszystko to podane w bardzo przyjemnej wizualnie formie.

Konsola PlayStation 5 ma zdecydowanie ogromny potencjał. Gry znane z wcześniejszych modeli przede wszystkim zaskakują dużo lepszą oprawą graficzną, czas ładowania w większości przypadków został znacznie skrócony, a gra stała się niezwykle płynna. Z pewnością warto odkryć nowe możliwości, które daje ten sprzęt.

Artykuł sponsorowany.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kryzys G2 trwa. NiKo i spółka słabsi od NIP-u i BIG

Wcześniej można było podejrzewać, że blamaż G2 Esports w 14. sezonie ESL Pro League był tylko wypadkiem przy pracy. Niemniej podczas fazy grupowej BLA...