STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Dziś rusza sprzedaż biletów na IEM Katowice 2022!

Co prawda do startu Intel Extreme Masters Katowice 2022 pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale nic to! Już dziś o godzinie 14:00 rozpocznie się bowiem sprzedaż biletów na polską imprezę, która po dwuletniej przerwie ponownie powita tłumy kibiców!

Bilety dostępne w kilku wariantach

Co prawda ponownie wstęp na teren zawodów będzie bezpłatny. Jeżeli jednak chcemy mieć gwarancję miejsca siedzącego, a na dodatek nie zamierzamy stać w kilometrowych kolejkach, to możemy zdecydować się na zakup wejściówki. Te dostępne będą w kilku różnych wariantach dotyczących zarówno ceny, jak i oferowanej zawartości. Najtańszy bilet kosztować będzie 95 zł i dzięki niemu otrzymamy możliwość wejścia na jeden z trzech dni play-offów, podczas którego będziemy zasiadać w górnych rejonach Spodka. Na drugim biegunie znalazła się tzw. przepustka God Mode. Ta wiązać się będzie z koniecznością wydania 6 tysięcy złotych, w zamian otrzymamy jednak trzydniowy nocleg w czterogwiazdkowym hotelu, dostęp do strefy VIP, a także torbę z upominkami.

>> SPRZEDAŻ BILETÓW <<

Dodatkowe obostrzenia

Przypomnijmy, że ostatnie dwie odsłony zawodów, tj. w 2020 i 2021 roku, odbywały się bez udziału fanów. Miało to oczywiście związek ze światową pandemią, która na wiele długich miesięcy zamroziła lanowe granie. Teraz jednak wygląda na to, że katowicki Spodek ponownie odleci! Aczkolwiek z pewnymi zastrzeżeniami. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną organizatorzy zdecydowali się wprowadzić pewne ograniczenia. To oznacza, że osoby, które będą chciały uczestniczyć w IEM Katowice, wcześniej będą musiały przedstawić ważny certyfikat szczepienia na COVID-19 lub też dokument poświadczający przebycie tejże choroby. Bez tego wejście na trybuny nie będzie możliwe.

Turniej CS:GO w ramach IEM Katowice 2022 odbędzie się między 15 a 27 lutego 2022 roku. Niemniej pierwsze dni imprezy odbywać się będą bez udziału publiki. Ta zobaczy swoich ulubieńców w akcji 25-27, gdy zmagania przeniosą się do Spodka. Wtedy też rozgrywana będzie faza pucharowa, która pozwoli wyłonić nowego mistrza prestiżowych zawodów.  A walka toczyć się będzie o nie byle co, bo przecież łączna pula nagród wyniesie milion dolarów, o które rywalizować będą w sumie 24 zespoły.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Czwartek z polskim CS:GO. W ESEA zagrają m.in. Wisła, MAD Lions i HONORIS

W czwartek coś dla siebie powinna znaleźć większość polskich kibiców CS:GO. Dziś na serwerze zaprezentują się m.in. x-kom AGO, Wisła All iN! Games Kra...