STS
fot. Izako Boars

devils.one z kobiecą dywizją VALORANTA

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych devils.one oficjalnie zakomunikowało, iż organizacja zdecydowała się na zakontraktowanie żeńskiego składu dywizji VALORANTA, który będziemy mogli zobaczyć w akcji już niebawem. W zespole znalazła się m.in. była profesjonalna zawodniczka Izako Boars w CS:GO.

devils.one z kobiecym zespołem w VALORANTA

devils.one oficjalnie została pierwszą organizacją w Polsce, która zdecydowała się na zakontraktowanie żeńskiego zespołu VALORANTA. W tym będziemy  mogli zobaczyć takie postaci jak Kamila „firingirl” Kopij oraz Sandra „tiffaa” Korczyc, które do niedawna były jeszcze profesjonalnymi zawodniczkami CS:GO. Do tej dwójki dołączyły również Aleksandra „AL3XANDRAS” Hanula, Paulina „Wo11ie” Krzemińska oraz Angelika „Angeliya” Mikutowicz. Rolę menedżerki zespołu będzie pełnić Justyna „Sana” Barwińska.

AL3XANDRAS wraz z firingirl zdążyły już razem osiągnąć pierwszy sukces w VALORANCIE, gdyż udało im się wygrać pierwszą edycję eLadies Valorant Cup. Angeliya oraz Wo11ie również wzięły udział w tych rozgrywkach, jednak ich zmagania zakończyły się na fazie grupowej.

W akcji polską formację będziemy mogli zobaczyć już niebawem w kwalifikacjach do VALORANT Champions Tour 2021: Game Changers EMEA Series 1 oraz drugiej edycji eLadies Valorant Cup.  Coraz to więcej organizacji decyduje się na tworzenie kobiecych drużyn w najnowszym tytule od Riot Games, a jednym z najświeższych przypadków jest Guild Esports, w którym występować będzie m.in. Klaudia „klaudia” Beczkiewicz.

Dywizja VALORANTA devils.one female prezentuje się następująco:

  • Aleksandra „AL3XANDRAS” Hanula
  • Angelika „Angeliya” Mikutowicz
  • Kamila „firingirl” Kopij
  • Paulina „Wo11ie” Krzemińska
  • Sandra „tiffaa” Korczyc
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Xizt kończy karierę. "To nie była łatwa decyzja"

Z jednej strony trudno uznać to za zaskoczenie, z drugiej zaś nie można przejść obok takiego wydarzenia obojętnie. Richard "⁠Xizt⁠" Landström, jeden z...