W weekend w Warszawie zostaną rozegrane finały Dr Pepper Academy 2021. Dwie polskie drużyny Counter-Strike'a: Global Offensive, a także po jednej ekipie ze Szwecji i Finlandii spotkają się, by walczyć o triumf i nagrody z puli 10 000 złotych. Zmagania będzie można oglądać m.in. na żywo w Esport SPOCIE, a na odwiedzających będą czekały również inne ciekawe atrakcje.

Kto wygra Dr Pepper Academy?

Rozgrywki w CS:GO wystartują w sobotę (25 września) o 10:00, kiedy to rozegrany zostanie pierwszy półfinał. Tego samego dnia odbędą się także trzy inne mecze: drugi półfinał (13:00), finał drabinki wygranych (16:00), a także spotkanie pierwszej rundy drabinki przegranych (19:00). Niedzielna rywalizacja ruszy o 9:00, kiedy to odbędzie się finał drabinki przegranych, a następnie – w samo południe – wystartuje finał Dr Pepper Academy 2021. Gospodarzem wydarzenia będzie Radek "Mad1" Florkowski, zaś komentatorami spotkań będą Oskar "DeerFluffy" Formella i Jakub "Swelder" Grzegorski. Zmagania będzie można oglądać na żywo w ESPOCIE, jak i na streamie.

Spotkaj byłego trenera Ninjas in Pyjamas

Finały Dr Pepper Academy 2021 to jednak coś więcej niż turniej Counter-Strike'a. Jedną z głównych atrakcji będzie bez wątpienia obecność Faruka "pity" Pity, czyli byłego profesjonalnego gracza CS-a, a także trenera takich formacji, jak Ninjas in Pyjamas czy Copenhagen Flames. Organizatorzy zapowiedzieli turniej Wingman, w którym będzie można się zmierzyć właśnie z pitą. Ten odbędzie się w sobotę o 15:00.

Ponadto na miejscu będzie można spotkać influencerów z grupy Almost F4mous. Pierwszego dnia finałów Dr Pepper Academy od 10:00 będą trwały warsztaty, w których trakcie opowiedzą o tym, jak zacząć swoją przygodę ze streamowaniem. W niedzielę o 10:00 mają się natomiast rozpocząć zawody simracingowe.

Aktualne informacje o finałach Dr Pepper Academy znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.