STS
fot. ESL/Kelly Kline

Będzie druga tura biletów na IEM Katowice 2022. Wiemy kiedy!

Od wczoraj od godziny 14:00 można było nabyć wejściówkę na Intel Extreme Masters Katowice 2022. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogliście teraz kupić biletu, to nic straconego – oficjalnie zapowiedziano bowiem, że będzie druga tura sprzedaży. Kiedy sprzedaż biletów na IEM Katowice? Ta nastąpi 16 listopada, również o godzinie 14:00. Wtedy też zainteresowani ponownie będą […]

Od wczoraj od godziny 14:00 można było nabyć wejściówkę na Intel Extreme Masters Katowice 2022. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogliście teraz kupić biletu, to nic straconego – oficjalnie zapowiedziano bowiem, że będzie druga tura sprzedaży.

Kiedy sprzedaż biletów na IEM Katowice?

Ta nastąpi 16 listopada, również o godzinie 14:00. Wtedy też zainteresowani ponownie będą mogli zakupić bilety na katowicką imprezę, by z trybun Spodka móc dopingować najlepszych graczy CS:GO na świecie. Owe bilety dostępne będą w różnych wariantach cenowych i w różnych konfiguracjach. Będziemy mogli wszak zdecydować, czy zależy nam na miejscu na górnej trybunie, czy na dolnej, a może np. będziemy celować w strefę VIP? Dodatkowo wejściówki będą dostępne na każdy z trzech dni fazy pucharowej, aczkolwiek pojawi się też możliwość, by od razu zakupić jedną przepustkę na cały rozgrywkowy weekend.

Turniej CS:GO w ramach IEM Katowice 2022 odbędzie się między 15 a 27 lutego 2022 roku. Niemniej pierwsze dni imprezy odbywać się będą bez udziału publiki. Ta zobaczy swoich ulubieńców w akcji 25-27, gdy zmagania przeniosą się do Spodka. Wtedy też rozgrywana będzie faza pucharowa, która pozwoli wyłonić nowego mistrza prestiżowych zawodów. A walka toczyć się będzie o nie byle co, bo przecież łączna pula nagród wyniesie milion dolarów, o które rywalizować będą w sumie 24 zespoły.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejna organizacja z kobiecym składem VALORANTA

Wygląda na to, że Ameryka Północna mocno stawia na kobiecego VALORANTA. Oto bowiem kolejna organizacja z tego właśnie regionu zdecydowała się zatrudni...