STS
fot. vk.com/onebreathgaming

One Breath Gaming kompletuje skład. Coffe dołącza do drużyny

One Breath Gaming skompletowało skład dywizji VALORANTA. Do wschodnioeuropejskiej formacji dołączył Nikita „Coffee” Antsypirovich, który podobnie jak wcześniej Denis „hugeon” Vasiliev oraz Nikolai „zeddy” Lapko postanowił odejść z forZe.

One Breath sięga po posiłki z forZe

W połowie sierpnia One Breath zdecydowało się na zakończenie współpracy z dotychczasowym zespołem VALORANTA. Wczoraj jednak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych oficjalnie zaprezentowało nową drużyną. Co ciekawe, w tej znaleźli się m.in. Stanislav „Sp1ke” Koshel oraz Vladislav „minse” Kuzminykh, którzy byli członkami także poprzedniej, pożegnanej w minionym miesiącu ekipy. Poza nimi skład uzupełnili trzej gracze, którzy jeszcze do niedawna występowali w barwach forZe, tj. hugeon, zeddy oraz Coffee. Niewykluczone zresztą, że na tym rozstania w rosyjskiej formacji się nie zakończą, bo według doniesień portalu VLR.gg na podobny ruch może zdecydować się też Dmitry „Suygetsu” Ilyushin, którzy przymierzany jest do FPX.

Szansa na mistrzostwa świata

Wspomniane wyżej transfery mają ogromne znaczenie z jeszcze jednego powodu. Chodzi o to, że jeszcze do niedawna wydawało się, że to FPX przejmie należący dotychczas do forZe slot w eliminacjach ostatniej szansy do VALORANT Champions 2021. Niemniej w zaistniałych okolicznościach to miejsce finalnie zajmie One Breath Gaming, które posiada w swoim składzie aż trzech byłych zawodników forZe. Na koniec warto wspomnieć, że wschodnioeuropejska ekipa walkę o awans na nadchodzące mistrzostwa świata w Berlinie rozpocznie 11 października, gdy zmierzy się z Teamem Liquid.

Skład One Breath Gaming prezentuje się następująco:

  • Stanislav „Sp1ke” Koshel
  • Vladislav „minse” Kuzminykh
  • Denis „hugeon” Vasiliev
  • Nikolai „zeddy” Lapko
  • Nikita „Coffee” Antsypirovich
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
HUNDEN Heroic

15 lat milczenia i kara do 500 000$. Takie NDA Heroic zaproponowało drużynie CS:GO?

Ponownie wraca sprawa Nicolaia "HUNDENA" Petersena i zamieszania związanego z wykorzystywaniem coach buga. Głównym bohaterem najnowszego "odcinka" nie...