STS
fot. HellRaisers

HellRaisers otwiera dywizję Rainbow Six: Siege

Kolejna znana organizacja dostrzegła potencjał, jaki tkwi w esportowej scenie Rainbow Six: Siege. Mowa tutaj o HellRaisers, które oficjalnie potwierdziło otwarcie nowej dywizji, a przy okazji zaprezentowało również swoich reprezentantów.

HellRaisers rozpoczyna nową przygodę

Tymi zostali gracze znani dotychczas jako 43rti. Nazwa enigmatyczna, ale kryją się pod nią byli zawodnicy Winstrike Teamu, którzy w maju mogli świętować zdobycie wicemistrzostwa Rosji. W szóstym sezonie Russian Major League wyprzedzili oni m.in. Virtus.pro i ostatecznie zagwarantowali sobie awans do European Challenger League 2021. To tam już na przełomie października i listopada przystąpią oni do walki o awans do prestiżowej European League. Niemniej na linii startu Challengera zameldują się już pod nową banderą, przywdziewając barwy właśnie HellRaisers, które dotychczas kojarzone było głównie z Dotą 2 i Counter-Strikiem: Global Offensive.

Chciałbym poinformować wszystkich fanów naszej organizacji, że postanowiliśmy spróbować swoich sił w nowej dla nas dyscyplinie, jaką jest Rainbow Six: Siege. Tym samym rozpoczęliśmy współpracę z chłopakami z 43rti, którzy udowodnili już, że są silnym przedstawicielem sceny CIS – przyznał prezes organizacji, Aldar “Jamba” Jambinov. Przy okazji zapewnił on również, że mocno pracuje nad ponownym skompletowaniem składu Doty 2 i jednocześnie rozbudził również nadzieje kibiców, że HR powróci jeszcze do Counter-Strike’a. W tej ostatniej grze formacja rywalizowała przez siedem lat, czyli od czasów legendarnego CS-a 1.6, ale w kwietniu tego roku pożegnała swoich dotychczasowych reprezentantów, nie angażując w ich miejsce nikogo nowego.

Skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Anatoly „eXoduSS” Martynov
  • Kirill „SmashByAsh” Belozerov
  • Alexander „flaers0” Kroshkin
  • Aleksandr „rush” Rusiyev
  • Pavel „Amision” Chebatkov
  • Anton „ViKiNG” Shevchenko – trener
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

One Breath Gaming kompletuje skład. Coffe dołącza do drużyny

One Breath Gaming skompletowało skład dywizji VALORANTA. Do wschodnioeuropejskiej formacji dołączył Nikita "Coffee" Antsypirovich, który podobnie jak...