Przed nami drugi i jednocześnie ostatni dzień finałów Dr Pepper Academy. Już dziś poznamy laureatów projektu, którzy zdobędą nie tylko mistrzowski tytuł, ale również nagrodę główną w postaci 10 tysięcy złotych.

Która akademia okaże się najlepszą?

Na ten moment najbliżej końcowego triumfu są zawodnicy wyłonieni kilka tygodni temu na drodze polskiej edycji projektu. Przemysław “przemeklovel” Strzykała i spółka w sobotę pokonali bowiem obu swoich rywali, dzięki czemu awansowali do wielkiego finału. O drugie miejsce w decydującym meczu powalczą natomiast polska ekipa damsko-męska, a także Szwedzi. Co ciekawe, oba te składy wczoraj musiały uznać wyższość Academy Poland, będzie to więc dla nich idealna okazja, by wziąć na oponentach rewanż i na ostatniej prostej sprzątnąć im sprzed nosa mistrzostwo. Wcześniej jednak drużyny te muszą stoczyć bezpośredni pojedynek, który przesądzi o tym, kto w ogóle będzie mieć taką szansę.

Niedzielny harmonogram:

25 września

Finał drabinki przegranych

09:00 Dr Pepper Academy B&G vs Dr Pepper Academy SWE BO3

Wielki finał

12:00 Dr Pepper Academy PL vs TBD BO3

Zmagania w warszawskiej imprezy oglądać na żywo w ESPOCIE, ale także i online na streamie. Aktualne informacje o finałach Dr Pepper Academy znaleźć można w wydarzeniu na Facebooku.