STS

Evil Geniuses ponownie kompletują skład VALORANTA

Wczoraj minęło równo osiem miesięcy od momentu, gdy Evil Geniuses pojawili się na scenie VALORANTA. Były to miesiące przepełnione brakiem stabilizacji i zmianami, ale te przynajmniej na jakiś czas powinny ustać, bo organizacja ponownie skompletowała swój skład.

EG znalazło następcę swojej trenerki

Ostatnim elementem układanki okazał się 20-letni Kelden „Boostio” Pupello. Angaż byłego reprezentanta Spacestation Gaming nie jest bynajmniej zaskoczeniem, bo to właśnie on jeszcze w sierpniu wspomagał ekipę przy okazji letniej odsłony Nerd Street Gamers. Co więcej, przy jego udziale Źli Geniusze dotarli aż do półfinału, pokonując po drodze m.in. Pioneers oraz Built By Gamers. W tej sytuacji włodarze postanowili nie komplikować sprawy i postawili na sprawdzonego już konia. – To bardzo pewny siebie zawodnik. Ma on w sobie dużo energii, a to było coś, czego potrzebowaliśmy jako zespół. Jest on jednak też bardzo utalentowany i posiada czyste umiejętności – komplementowała nowy nabytek trenerka EG, Christine „potter” Chi.

Evil Geniuses zaprezentowali swoją dywizję VALORANTA w styczniu tego roku. Organizacja postawiła wówczas na nietypowy skład, który stanowił połączenie graczy płci męskiej oraz żeńskiej. Efekty dalekie były jednak od oczekiwań, w związku z czym już w czerwcu zdecydowano się na małą kadrową rewolucję, w wyniku której wymieniono aż trzech zawodników. Niemniej i to nie pomogło drużynie realnie włączyć się do walki o czołowe lokaty cyklu VALORANT Champions Tour 2021. W związku z tym w sierpniu dokonano kolejnej zmiany – w jej wyniku podstawową piątkę opuściła potter, która jednocześnie mianowana została szkoleniowczynią. I to właśnie jej miejsce oficjalnie zajął dziś Boostio.

Skład Evil Geniuses prezentuje się następująco:

  • Nolan „Temperature” Pepper
  • Mike „pho” Panza
  • Brandon „BRANTED” Ballard
  • Daniel „roca” Gustaferri
  • Kelden „Boostio” Pupello
  • Christine „potter” Chi – trenerka
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Endpoint osłabione na dzień przed startem IEM Fall 2021

Już jutro rusza Intel Extreme Masters Fall 2021. To właśnie tam drużyny stoczą ostateczny bój o awans na pierwszego od dwóch lat Majora CS:GO. Nie wsz...