STS
Nisha
fot. EPICENTER

Grupy The International rozlosowane. Z kim zagra ekipa Nishy?

W czwartek startuje najważniejszy turniej Dota 2 w roku – The International 10. Wszystkie zespoły, które przez najbliższe półtora tygodnia walczyć będą o nagrody z puli wynoszącej ponad 40 milionów dolarów, są już w Bukareszcie, oczekując na start rywalizacji. My poznaliśmy natomiast grupowy podział pierwszego etapu. Na drodze jedynego Polaka na zawodach, Michała „Nishy” Jankowskiego w inauguracyjnej fazie staną m.in. Fnatic i Vici Gaming.

Grupy The International

Broniący mistrzowskiego tytułu The International zawodnicy OG trafili do zbioru A. Oprócz nich znaleźli się tam także Evil Geniuses, którzy zajęli pierwsze miejsce w Dota Pro Circuit. Ponadto w grupie tej rywalizować będą również Virtus.pro, T1 czy Alliance.

Jeśli natomiast chodzi o zbiór B, to tam trafił zespół, który będzie przykuwał największą uwagę polskich kibiców. Mowa rzecz jasna o Teamie Secret, którego częścią jest Nisha. Ekipa naszego rodaka o awans do play-offów zagra chociażby z PSG.LGD, czyli drugim najwyżej sklasyfikowanym zespołem w Dota Pro Circuit.

Grupa A
Alliance Evil Geniuses Invictus Gaming OG T1
Team Aster Team Undying Thunder Predator Virtus.pro
Grupa B
beastcoast Elephant Fnatic PSG.LGD Quincy Crew
SG esports Team Secret Team Spirit Vici Gaming

Faza grupowa The International 10 odbędzie się 7-10 października. W tym czasie każda drużyna rozegra z każdą ze swojego zbioru po jednym meczu BO2. Cztery najlepsze formacje z danego koszyka awansują do górnej drabinki głównego wydarzenia, cztery kolejne wylądują w dolnej części bracketu, zaś najgorsze formacje grupy A i B pożegnają się z zawodami.

Pierwszego dnia Team Secret rozegra dwa mecze. W czwartek o 11:00 formacja Nishy podejmie Team Spirit, a później, o 15:00, zmierzy się z beastcoast. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju.

Kiedy poznamy mistrza TI?

Mistrza The International 10 poznamy dzięki spotkaniom w fazie głównej. Tę zaplanowano na 12-17 października i rozgrywana będzie ona w drabince podwójnej eliminacji. Wszystkie mecze, poza wielkim finałem, odbywać się będą w trybie BO3. Decydujące starcie rozegrane zostanie w BO5.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Evil Geniuses z mieszanymi uczuciami po pierwszym dniu IEM Fall w NA

Trudno nie odnieść wrażenia, że wtorkowe wyczyny naszych rodaków podczas Intel Extreme Masters Fall 2021 zostawiły nas z mieszanymi odczuciami. Wszak...