STS
rallen x-kom AGO CS:GO
fot. x-kom AGO

Jastrzębie zdekompletowane – rallen i snatchie opuszczają AGO!

Wygląda na to, że zgodnie z ostatnimi doniesieniami x-kom AGO faktycznie może czekać mała kadrowa rewolucja. Zresztą, to już pewne, bo dziś zakończenie zaledwie dziewięciomiesięcznej współpracy z popularnymi Jastrzębiami potwierdzili Karol „rallen” Rodowicz oraz Michał „snatchie” Rudzki. Okres pełen niedosytu – Nasze drogi z AGO się rozchodzą – przyznał w opublikowanym przez siebie oświadczeniu rallen. […]

Wygląda na to, że zgodnie z ostatnimi doniesieniami x-kom AGO faktycznie może czekać mała kadrowa rewolucja. Zresztą, to już pewne, bo dziś zakończenie zaledwie dziewięciomiesięcznej współpracy z popularnymi Jastrzębiami potwierdzili Karol „rallen” Rodowicz oraz Michał „snatchie” Rudzki.

Okres pełen niedosytu

Nasze drogi z AGO się rozchodzą – przyznał w opublikowanym przez siebie oświadczeniu rallen. – Uznałem, że najlepsze dla mnie będzie kontynuowanie mojej kariery w nowym środowisku. Nie zawsze się zgadzaliśmy, ale zawsze staraliśmy się wybrać najlepsze rozwiązanie dla drużyny. Chciałbym podziękować organizacji, a przede wszystkim zawodnikom Furlanowi, snatchiemu, fiklasowi, reatzowi, lemanowi oraz trenerowi za współpracę i zaangażowanie. Było mi bardzo miło grać u Waszego boku. Mam nadzieję, że długo nie będę czekał na nowe wyzwania, bo trzeba kuć żelazo, póki gorące. Oficjalnie od 1 października 2021 nie jestem związany kontraktem z żadną organizacją. Trzymajcie kciuki – dodał.

Rodowicz i Rudzki zawodnikami AGO zostali w styczniu tego roku. Oczekiwania względem Jastrzębi były wówczas ogromne, bo poza wspomnianą dwójką organizacja zaangażowała wówczas także Pawła „reatza” Jańczaka. Efekty? Cóż, poniżej oczekiwań, bo w trakcie  kolejnych miesięcy ekipa wygrała tylko ESL Mistrzostwa Polski, ale potem i tak utraciła tytuł z powodu organizacyjnych niedopatrzeń. Ponadto kilkukrotnie docierała do finału międzynarodowych rozgrywek, takich jak ESEA Premier czy też Funspark ULTI, ale za każdym razem musiała pogodzić się z zajęciem „zaledwie” drugiego miejsca. Z tego też powodu, chociaż udało jej się wskoczyć do trzeciej dziesiątki rankingu HLTV, to od wielu tygodni nie była w stanie wspiąć się wyżej.

Co dalej z AGO?

Co ciekawe, chociaż rallen i snatchie nie jest są już związani z AGO, to wspomogą ekipę jeszcze na dwóch turniejach. Pierwszym z nich będzie nadchodzący Puchar Narodowej Drużyny Esportu w Chorzowie, podczas którego toczyć się będzie walka o bilet na V4 Future Sports Festival 2021 w Budapeszcie. Ponadto podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa dokończą w dotychczasowym składzie także online Elisa Invitational Fall 2021. A co potem? Cóż, trudno powiedzieć. Warto jednak pamiętać, że Jastrzębie już jakiś czas temu zatrudnili pełniącego dotychczas rolę szóstego zawodnika Szymona „kRaSnaLa” Mrozka, a ponadto na ich ławce rezerwowych przesiaduje również Miłosz „mhL” Knasiak, który uporał się już z maturą i jego gotowy do gry.

Skład x-kom AGO prezentuje się następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Szymon „kRaSnaL” Mrozek
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozesłano zaproszenia na IEM Winter 2021. Na liście brak NAVI

Co prawda do startu Intel Extreme Masters Winter 2021 pozostały jeszcze dwa miesiące, ale nic to. Organizatorzy imprezy już teraz postanowili przyznać...