STS
fot. Polska Liga Esportowa

PLE zapowiada drugą edycję VALORANT Nations Circuit

Polska Liga Esportowa zamierza kontynuować swoje działania związane ze sceną VALORANTA. Dlatego też dziś potwierdzono, że przed nami druga edycja PLE.GG: VALORANT Nations Circuit, którą poprzedzą krajowe eliminacje. Powalcz o miejsce w międzynarodowych rozgrywkach Do tych przystąpić mogą dosłownie wszyscy – wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem dostępnego pod tym adresem formularza. Czas na zapisy jest […]

Polska Liga Esportowa zamierza kontynuować swoje działania związane ze sceną VALORANTA. Dlatego też dziś potwierdzono, że przed nami druga edycja PLE.GG: VALORANT Nations Circuit, którą poprzedzą krajowe eliminacje.

Powalcz o miejsce w międzynarodowych rozgrywkach

Do tych przystąpić mogą dosłownie wszyscy – wystarczy zarejestrować się za pośrednictwem dostępnego pod tym adresem formularza. Czas na zapisy jest jednak tylko do 15 października, bo właśnie wtedy odbędzie się otwarty etap zmagań. Po nim przyjdzie pora na etap zamknięty, w którym do najlepszej czwórki wyłonionej wcześniej dołączą kolejne ekipy, tym razem zaproszone bezpośrednio przez organizatorów. Tak sformowana grupa 16 i 17 października stoczy ostateczny bój w formacie BO3. Stawką krajowych zawodów będzie jednak nie tylko łączna pula nagród w wysokości trzech tysięcy złotych. Wszak cztery najmocniejsze drużyny zapewnią sobie awans do jesiennej odsłony międzynarodowego VALORANT Nations Circuit.

Pierwszy sezon PLE.GG: VALORANT Nations Circuit rozegrany został między kwietniem a czerwcem tego roku. Wówczas nie organizowano jednak żadnych eliminacji i po prostu zaproszono osiem zespołów z Polski, Czech, Węgier oraz Rumunii. Ostatecznie po mistrzowski tytuł i główną nagrodę w wysokości 12,5 tysiąca złotych sięgnęli Węgrzy z HEET, którzy w wielkim finale pokonali wynikiem 3:1 Polaków z Illuminar Gaming.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Podopieczni kubena w zamkniętych eliminacjach do DH Open November

Niestety HONORIS nie dopięło swego. Zespół Filipa "NEO" Kubskiego i Wiktora "TaZa" Wojtasa nie zdołał przebrnąć przez otwarte eliminacje do DreamHack...