Po trzymiesięcznym okresie bezrobocia Michał "MOLSI" Łącki znowu znalazł dla siebie bezpieczną przystań. 24-latek oficjalnie dołączył do LDN UTD, które tym samym stało się jego czwartą organizacją w historii występów w VALORANCIE.

Kolejne podejście MOLSIEGO

Co ciekawe, w nowej ekipie Łącki spotka swojego starego znajomego, Ričardasa "Boo" Lukaševičiusa. Obaj gracze mieli już okazję współpracować ze sobą pod banderą Vodafone Giants, gdzie zrezygnowano z ich usług w lipcu tego roku. Poza tą dwójką zawodnikami LDN zostali również związany do niedawna z OG Tomas "Destrian" Linikas, a także Aurimas "Dreamas" Zablockis, były klubowy kolega Mikołaja "Mickebwoya" Chojnackiego z honk. Ostatni fotel przypadł natomiast w udziale Lukasowi "feqew" Petrauskasowi. Niemniej były reprezentant Teamu Vitality bynajmniej nie jest nową postacią, bo barw LDN broni już od czerwca i jako jedyny zachował swoje miejsce po wrześniowej kadrowej rewolucji.

MOLSI w trakcie swojej esportowej kariery obecny był m.in. na scenie League of Legends, największą popularność zdobył jednak dzięki występom w Counter-Strike'u: Global Offensive. To właśnie tam jako gracz m.in. tomorrow.gg, PACTU oraz AVEZ Esport rywalizował w najważniejszych rozgrywkach w kraju, sięgając po dwa medale ESL Mistrzostw Polski oraz jeden Polskiej Ligi Esportowej. Jednakże od ubiegłego roku możemy go oglądać już w VALORANCIE, gdzie grał nie tylko w Entropiq, ale też w Teamie Finest oraz wspomnianym wcześniej Giants. Co prawda niedawno, gdy wziął udział w eliminacjach do ESL MP jako zawodnik Dolej Miodu, można było sądzić, że 24-latek nosi się z zamiarem powrotu do CS:GO, ale teraz wiemy już, że przynajmniej na razie do niczego takiego nie dojdzie.

Skład LDN UTD prezentuje się następująco:

  • Lukas "feqew" Petrauskas
  • Ričardas "Boo" Lukaševičius
  • Tomas "Destrian" Linikas
  • Aurimas "Dreamas" Zablockis
  • Michał "MOLSI" Łącki
  • Tommaso "joYnt" Gavioli – trener