Mimo młodego wieku Miłosz "mhL" Knasiak z miejsca stał się niezwykle istotną postacią dla x-komu AGO. Tym większe było więc rozczarowanie fanów Jastrzębi, gdy nastoletni snajper we wrześniu ubiegłego roku usiadł na ławce rezerwowych. Ale spokojnie – teraz powraca wraz ze zdaną maturą oraz jeszcze większą motywacją.

Matura i po maturze, czas na grę!

Knasiak do AGO trafił w lipcu 2019 roku, gdy organizacja zaprosiła go na prowadzone przez siebie obserwacje. Podczas tych nastolatek wypadł na tyle dobrze, że szybko zapewnił sobie stały angaż, przyczyniając się potem m.in. do triumfu w ESL Mistrzostwach Polski i LOOT.BET/CS Season 5 oraz do awansu do ESL Pro League. Niemniej jesienią na własne życzenie został przesunięty na ławkę, co miało związek z czekającą go maturą. Młody gracz chciał się skupić na swojej edukacji i na serwerze pojawiał się tylko okazjonalnie m.in. pod banderą miksu StylDunów czy też jako zmiennik w Illuminar Gaming podczas finałów Polskiej Ligi Esportowej. Teraz jednak nic już nie stoi na przeszkodzie, by powrócił on do składu swojej macierzystej organizacji.

Jest mi niezmiernie miło powrócić do aktywnego rosteru i cieszę się, że będę mógł pomóc drużynie. Jestem gotowy do gry na najwyższym poziomie i zamierzam grać lepiej niż przed przerwą – zapewnił mhL. – Cieszymy się z powrotu Miłosza do aktywnego składu, wierzymy ze jego głód gry i rywalizacji szybko pozwoli mu wejść na najwyższy poziom, a zyska na tym cała drużyna – wtórował mu menadżer AGO, Arek "Maden" Madeński. Tym samym Knasiak ponownie zajmie pozycję głównego snajpera, którym przez ostatnie miesiące był Michał "snatchie" Rudzki. Ten bowiem wraz z Karolem "rallenem" Rodowiczem opuścił niedawno zespół po wygaśnięciu swojego kontraktu.

W tej sytuacji skład x-komu AGO prezentuje się następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Miłosz "mhL" Knasiak
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Szymon „kRaSnaL” Mrozek
  • Denis „Grashog” Hristov
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener