STS
fot. materiały prasowe

SteelSeries przedstawia Apex 3 TKL – pierwszą wodoodporną gamingową klawiaturę TKL

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, ogłosił dziś model Apex 3 TenKeyLess (TKL) – pierwszą wodoodporną gamingową klawiaturę TKL.

TKL jest najpopularniejszym układem wśród esportowych profesjonalistów, pozwalającym na ustawienie klawiatury w taki sposób, aby osiągnąć najlepszą wydajność i komfort podczas rozgrywki. Dodatkowo Apex 3 TKL oferuje stopień ochrony IP32, zabezpieczający przed zachlapaniem.

Przełączniki Whisper quiet zostały stworzone z wytrzymałych materiałów, by zapewnić trwałość ponad 20 milionów wciśnięć klawiszy oraz niemal bezgłośną rozgrywkę. Podświetlenie Brilliant PrismSync oferuje 8 stref z 16.8 milionów kolorów do wyboru oraz możliwość synchronizacji z innymi urządzeniami SteelSeries.

Aby pomóc graczom skupić się na rozgrywce, klawiatura Apex 3 TKL została wyposażona w dedykowane przyciski do kontroli multimediów. Klikalna rolka poziomu głośności, kontrola jasności podświetlenia, przewijanie, pauza – wszystkie funkcje dostępne na wyciągnięcie dłoni.

Apex 3 TKL współpracuje z oprogramowaniem SteelSeries Engine, pozwalającym użytkownikom dostosować ustawienia podświetlenia, makro i innych. SteelSeries Engine jest częścią ekosystemu SteelSeries GG z darmowymi aplikacjami, jak np. SteelSeries Moments, które pozwala graczom nagrywać, edytować i dzielić się – na platformach YouTube, Gfycat, Discord, Reddit, Twitter, Facebook i innych – powtórkami z rozgrywek. Moments posiada funkcję automatycznego nagrywania połączoną z GameSense, współdziałającym z popularnymi grami, jak np. League of Legends, Counter Strike: Global Offensive czy Dota 2. Inne tytuły, w tym VALORANT i Fortnite, będą dostępne wkrótce.

Klawiatura Apex 3 TKL jest już dostępna na SteelSeries.com w cenie 249.99 PLN.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Upset, Fnatic, Worlds 2021

Upset o powodach absencji na Worlds: Skończcie spekulować i zmyślać

W nocy z niedzieli na poniedziałek esportową społeczność League of Legends obiegła wiadomość o nagłej zmianie w składzie Fnatic na Worlds 2021. Czarno...