STS
fot. StarLadder

Oficjalnie: Chet trenerem dywizji VALORANTA w Envy

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Team Envy oficjalnie ogłosił zakontraktowanie nowego szkoleniowca dywizji VALORANTA, którym został Chet „Chet” Singh. 25-letni Amerykanin ma dwa miesiące, aby odpowiednio przygotować zespół na nadchodzące Mistrzostwa Świata w VALORANCIE, które odbędą się w połowie grudnia.

Team Envy wzmacnia się przed VALORANT Champions 2021

Team Envy podczas ostatniego turnieju lanowego, VALORANT Champions Tour 2021: Stage 3 Masters w Berlinie, zaprezentował się z bardzo dobrej strony, gdyż zdołał dotrzeć aż do wielkiego finału, gdzie finalnie musiał uznać wyższość Gambit Esports. Mimo porażki na finiszu zmagań w Niemczech Envy zdobyło wystarczającą liczbę punktów rankingowych, aby zapewnić sobie slot podczas nadchodzących MŚ w VALORANCIE.

Wówczas najważniejszym sprawdzianem dla tego zespołu było półfinałowe spotkanie przeciwko 100 Thieves, gdyż wygrany tego meczu gwarantował sobie udział w VALORANT Champions 2021, a przegrany musiał walczyć o swoje miejsce w kwalifikacjach ostatniej szansy, które odbywają się w tym tygodniu.

Amerykańska formacja nie zamierza zwalniać tempa i zapewne chciałaby zawalczyć o dotychczas największe trofeum w historii VALORANTA, a w tym ma jej pomóc nowy trener. Do Teamu Envy zdecydował się dołączyć Chet, który poprzednio pełnił rolę szkoleniowca w TSM-ie czy NRG Esports. 25-letni Amerykanin na stanowisku trenera zastąpił Michaela „Mikesa” Hockoma, który w Envy przebywał od połowy lipca.

Aktualny skład Teamu Envy prezentuje się następująco:

  • Pujan FNS Mehta
  • Victor „Victor” Wong
  • Austin „crashies” Roberts
  • Jaccob „yay” Whiteaker
  • Jimmy „Marved” Nguyen – wypożyczenie z FaZe Clanu
  • Chet „Chet” Singh – trener
  • Anthony „mummAy” DiPaolo – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Smutny dzień dla Europy. Faza grupowa Worlds już na półmetku

Wszystkie europejskie drużyny zgodnie przegrały swoje pojedynki podczas trzeciego dnia Worlds 2021. Marnym pocieszeniem jest fakt, iż równie nieskutec...