Anonymo Esports od dłuższego czasu nie potrafiło ustabilizować swojej sytuacji kadrowej w dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Wiele wskazuje jednak na to, że zespół w końcu położy temu kres. Rodzima organizacja ogłosiła dziś, że jej szeregi zasilają dwaj doświadczeni i utytułowani gracze: Michał "snatchie" Rudzki i Karol "rallen" Rodowicz.

Kadrowe problemy Anonymo

Po rozstaniu z Kamilem "KEiem" Pietkunem i Wiktorem "myniem" Krukiem (kolejno w lipcu i sierpniu tego roku) wśród Anonimowych zapanował kadrowy chaos. Organizacja najpierw sięgnęła po Piotra "blackteara5" Kasińskiego, a później również po Patryka "Demho" Tomaszewskiego. Choć początkowo nic na to nie wskazywało, później Mateusz "Sówek" Kowalczyk (CEO klubu) tłumaczył, że obaj zawodnicy są na okresie testowym. Dla Kasińskiego zakończył się on wraz z końcem września, a w przypadku Tomaszewskiego wciąż trwa. Jak się okazuje, Demho zostanie na dłużej w ekipie Pawła "innocenta" Mocka, mimo że ta sięga po graczy dobrze obytych na scenie rodzimej i międzynarodowej. – Będziemy bacznie przyglądać się jego dalszemu rozwojowi – zapowiada organizacja.

snatchie i rallen dołączają do Anonymo

Skład Anonymo Esports zasilają snatchie i rallen. Obaj do niedawna bronili barw x-komu AGO, ale ostatecznie nie przedłużyli umów z tym pracodawcą. Obserwatorzy sceny od razu zaczęli łączyć ich z organizacją Sówka, a dziś oficjalnie ogłoszono transfer. innocent, Snax, Kylar, rallen i snatchie – trudno nie określić tej drużyny "super teamem". Można się zatem spodziewać, że nie tylko fani będą mieli wobec tego składu wysokie oczekiwania. Graczom oraz sztabowi szkoleniowemu także na pewno nie brak ambicji. Niemniej tylko czas może zweryfikować, jak ta układanka poradzi sobie w rzeczywistości.

Aktualnie skład Anonymo Esports prezentuje się następująco:

  • Paweł "innocent" Mocek
  • Janusz "Snax" Pogorzelski
  • Kacper "Kylar" Walukiewicz
  • Karol "rallen" Rodowicz
  • Michał "snatchie" Rudzki
  • Patryk "Demho" Tomaszewski – rezerwa
  • Adrian "imd" Pieper – trener