ESL Gaming, wiodąca na świecie firma zajmująca się esportem, ogłosiła dziś współpracę z Norton™ 360 for Gamers, częścią NortonLifeLock™, w ramach której niedawno wprowadzony produkt będzie Oficjalnym Partnerem Cyberbezpieczeństwa dla ESL Pro Tour dla StarCraft® II i Warcraft® III do końca 2021 roku.

Zaczynając od SC2 Masters Fall na początku tego miesiąca, partnerstwo obejmie również DreamHack WC3 Open: Winter 2021, DreamHack SC2 Masters Winter 2021 i DreamHack WC3 Championship 2021. Dzięki współpracy marek w ramach niestandardowych transmisji na kanale Twitch Norton™ Gaming, specjalnych nagród rozdawanych podczas transmisji oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych, społeczności StarCraft® II i Warcraft® III są zachęcane do ponownego rozważenia kwestii cyberbezpieczeństwa i przeniesienia swojego bezpieczeństwa w sieci i doświadczenia w grach na zupełnie nowy poziom.

Jako narzędzie "all-in-one", stworzone przez graczy dla graczy, Norton™ 360 for Gamers pomaga w optymalizacji wydajności urządzeń, zapewniając jednocześnie wiele poziomów bezpieczeństwa, zarówno na serwerze, jak i poza nim. Łącząc siły z ESL Gaming, Norton™ chce zainspirować graczy – zarówno profesjonalnych, jak i tych mniej zaangażowanych, a także fanów esportu do podjęcia proaktywnych kroków w celu zapewnienia sobie ochrony podczas gry online.

Jesteśmy podekscytowani mogąc powitać Noton™ Gaming w rodzinie ESL – mówi Shaun Clark, Director ESL Pro Tour w ESL Gaming. – Możliwość współpracy z marką, która już teraz jest związana z grami, ich społecznościami i naszymi turniejami, to dla nas doskonałe rozwiązanie. Już teraz widzieliśmy pozytywne reakcje widzów, którzy powitali Noton™ Gaming w naszych ostatnich turniejach i nie moglibyśmy być szczęśliwi, współpracując przez resztę roku.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę about.eslgaming.com i śledź ESL Gaming na Twitterze, Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

Źródło: informacja prasowa