STS
Jinx, Jayce
fot. Riot Games

Nowe efekty wizualne u Jinx i Jayce’a. Jak się prezentują?

Co dwa tygodnie Riot Games serwuje nam kolejną porcję zmian w swojej sztandarowej produkcji, czyli League of Legends. Czasem jednak nie tyczą się one tylko liczb – zamiast tego amerykańskie studio celuje w poprawę czytelności tego, co się dzieje na Summoner’s Rifcie. Z tego też powodu co jakiś czas niektóre z animacji w grze ulegają […]

Co dwa tygodnie Riot Games serwuje nam kolejną porcję zmian w swojej sztandarowej produkcji, czyli League of Legends. Czasem jednak nie tyczą się one tylko liczb – zamiast tego amerykańskie studio celuje w poprawę czytelności tego, co się dzieje na Summoner’s Rifcie. Z tego też powodu co jakiś czas niektóre z animacji w grze ulegają odświeżeniu, a tym razem pod lupę Riot wziął umiejętności Jinx oraz Jayce’a.

W przypadku Jinx szczególnie wyraźnie zmieniono dwie zdolności – Bzzzyt! (W) oraz Ogniste Gryzaki! (E). Pierwsza z nich będzie dłużej pokazywała swoją szerokość, zamiast zanikać do środka, dzięki czemu łatwiej będzie ocenić rywalowi, czy jeszcze znajduje się w niebezpieczeństwie, czy też nie. Podobnie sprawa ma się z Ognistymi Gryzakami – dokładny obszar ich działania będzie teraz jeszcze wyraźniejszy. Na poniższym screenie możecie zobaczyć, o czym dokładnie mowa. Modyfikacje dotknęły też Supermegarakietę Śmierci! (R), aczkolwiek w jej przypadku mowa tylko o zwiększeniu modelu samego pocisku.

fot. YouTube/SkinSpotlights

Nieco inne podejście zastosowano w przypadku Jayce’a. Tam skoncentrowano się na usunięciu niektórych elementów graficznych lub skróceniu ich długości, zamiast na poprawie czytelności zasięgu. I tak na przykład dokonując zmiany z Działa Rtęciowego na Młot Rtęciowy lub odwrotnie nie będzie nam towarzyszyć już żółty albo niebieski mocny rozbłysk wokół bohatera. Inne zmiany dotyczą między innymi tekstur pod wrogiem w momencie użycia na niego Ku Niebiosom! (Q w postaci Młota) – w przyszłości nie będą się już one utrzymywać, a zamiast tego zobaczymy wyraźniejsze efekty przy samym uderzeniu. Również Pole Elektryczne (W w postaci Młota) będzie bardziej subtelne, co możecie zobaczyć poniżej (na górze klatka z odświeżonej animacji, na dole – dotychczasowej).

fot. YouTube/SkinSpotlights

To nie są jedyne zmiany, jakie pojawią się wśród tych postaci. Co więcej, w przypadku niektórych skórek Riot zdecydował się pominąć część modyfikacji – jak w przypadku Rozrywkowej Jinx czy Jinx Pogromczyni Zombi, gdzie nie zobaczymy prezentowanych wyżej okręgów wokół Ognistych Gryzaków. Więcej zmian oraz dokładne ich animacje możecie obejrzeć w poniższym wideo:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NiKo i Aleksib wśród rywali dychy. Polak zagra w turnieju 2vs2

Red Bull powraca z kolejnym turniejem dwóch na dwóch. Już w listopadzie w Helsinkach szesnaście duetów powalczy o główną nagrodę w ramach Red Bull Fli...