STS
fot. EPICENTER

brax przechodzi na esportową emeryturę. Amerykanin powraca do streamowania

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Braxton „brax” Pierce oficjalnie zakomunikował, iż decyduje się na esportową emeryturę. Amerykanin postanowił powrócić do regularnego streamowania od poniedziałku do piątku. Decyzja braxa jest równoznaczna z tym, iż dywizja VALORANTA w T1 zmuszona będzie do rozglądania się za nowym graczem, który uzupełni wakat po 25-latku. brax przechodzi na emeryturę Z […]

Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Braxton „brax” Pierce oficjalnie zakomunikował, iż decyduje się na esportową emeryturę. Amerykanin postanowił powrócić do regularnego streamowania od poniedziałku do piątku. Decyzja braxa jest równoznaczna z tym, iż dywizja VALORANTA w T1 zmuszona będzie do rozglądania się za nowym graczem, który uzupełni wakat po 25-latku.

brax przechodzi na emeryturę

Z tego co możemy przeczytać w oświadczeniu braxa, były już profesjonalny gracz VALORANTA zdecydował się na opuszczenie szeregów T1 w najnowszym tytule od Riot Games. Jednakże dla Amerykanina nie oznacza to całkowitego rozwiązania kontraktu z organizacją, a jedynie przebranżowienie, gdyż brax został oficjalnie przedstawiony jako nowy streamer T1. Pierce w swoim komunikacie wyznał między innymi, że jest bardzo wdzięczny organizacji za możliwość kontynuowania dalszej współpracy, lecz już w innej roli.

Chociaż naprawdę uwielbiam rywalizować, jestem bardzo podekscytowany, iż mogę powrócić do regularnego streamowania oraz mojej wspaniałej widowni. Dla ludzi, którzy pytają gdzie byłem przez ostatnie miesiące – uznałem, że koniecznie muszę zmienić swoje życie oraz skupić się na moich sprawach prywatnych, aby ponownie być szczęśliwym po tym szalonym roku wzlotów i upadków, które miały miejsce w profesjonalnej grze oraz poza nią. Niestety moja decyzja wiąże się z zakończeniem kariery na profesjonalnym poziomie, jednak finalnie nie mogę powiedzieć, że tego żałuję. Zdaję sobie sprawę, iż nie dla każdego z was jest to dla mnie odpowiednia ścieżka, jednak mam nadzieję, że uszanujecie moją decyzję.

Braxton „brax” Pierce (źródło)

Aktualny skład dywizji VALORANTA w T1 prezentuje się następująco:

  • Rahul „curry” Nemani
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Tyler „Skadoodle” Latham
  • Anthony „dawn” Hagopian
  • David „David Denis” Denis – trener
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jinx, Jayce

Nowe efekty wizualne u Jinx i Jayce'a. Jak się prezentują?

Co dwa tygodnie Riot Games serwuje nam kolejną porcję zmian w swojej sztandarowej produkcji, czyli League of Legends. Czasem jednak nie tyczą się one...