Tegoroczna edycja mistrzostw świata w League of Legends wkracza w kolejną fazę. Już dziś bowiem zostanie rozegrany pierwszy ćwierćfinał, a w nim zmierzą się T1 oraz Hanwha Life Esports. Kto zostanie pierwszym półfinalistą Worlds 2021 – tego jeszcze nie wiemy. Wiemy natomiast, kto skomentuje to spotkanie na kanałach Polsat Games. Studio odpowiedzialne za polską transmisję zaprezentowało osobistości, jakie będziemy mogli oglądać (i słyszeć) podczas czterech najbliższych dni z MŚ. I nie, nie są to wyłącznie osobistości Polsatu.

Worlds 2021

Już dziś na przykład u boku Michała "Avahira" Kudlińskiego będziemy mogli zobaczyć dwóch czołowych polskich wspierających (jeden co prawda obecnie jest już trenerem, ale na pozycji supporta spędził sporo czasu). Mowa o Jakubie "Jactrollu" Skurzyńskim oraz Pawle "delordzie" Szabli – pierwszy z nich nie tak dawno temu zdobył mistrzowski tytuł francuskich rozgrywek z Misfits Premier, drugi zaś dotarł do samego finału European Masters jako szkoleniowiec Fnatic Rising. Jutro z kolei transmisję z Mikołajem "Silv4nem" Sinackim poprowadzą Adrian "Zetural" Dziadkowiec oraz Kamil "Hajima" Żmudzki, czyli kolejno główny trener PDW (mistrza szóstego sezonu Ultraligi) oraz analityk Misfits Gaming.

W dwa kolejne dni nie zobaczymy już tercetów, a duety. Niedzielną transmisję umilą nam Tomasz "TheFakeOne" Milaniuk oraz Fryderyk "Veggie" Kozioł – dla tego drugiego jest to powrót do komentowania po długiej przerwie. Jeśli jednak z casterką jest jak z jazdą na rowerze, to nie powinniśmy się obawiać o formę Veggiego. Ostatni ćwierćfinałowy pojedynek skomentują natomiast Piotr "CzarnyPiotruś" Barański oraz Wojciech "Bezi" Wróbel. Tych panów nie trzeba przedstawiać szczególnie fanom niższych szczebli rozgrywek LoL-a w Polsce – a jeśli nawet nie kojarzycie ich nazwisk oraz twarzy, to spokojnie, głos prawdopodobnie będzie już znacznie łatwiejszy do rozpoznania.

Polską transmisję z Worlds 2021 znajdziecie na kanałach Polsat Games w telewizji oraz w internecie na Twitchu i w serwisie YouTube. Mecze ćwierćfinałowe odbywać się będą w ciągu kolejnych czterech dni – począwszy od dziś – a start każdego z nich zaplanowany jest na godzinę 14:00. Po więcej informacji dotyczących tej edycji mistrzostw świata w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej dostępnej pod tym adresem.